Edilkamin Ottawa 24kW

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #40836 από chrys tzo
Edilkamin Ottawa 24kW δημιουργήθηκε από chrys tzo
καλησπερα σε ολους.αγορασα εναν λεβητα πελλετ συγκεκριμενα τον ottawa 24kw edilkamin.ειμαι στη περιοχη της θεσσαλονικης και ψαχνω για εναν θερμουδραυλικο που τους γνωριζει και εχει δουλεψει αυτους τους λεβητες για να μου τον εγκαταστησει.
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #40857 από Diplomatis
Απαντήθηκε από Diplomatis στο θέμα Edilkamin Ottawa 24kW

chrys tzo έγραψε: καλησπερα σε ολους.αγορασα εναν λεβητα πελλετ συγκεκριμενα τον ottawa 24kw edilkamin.ειμαι στη περιοχη της θεσσαλονικης και ψαχνω για εναν θερμουδραυλικο που τους γνωριζει και εχει δουλεψει αυτους τους λεβητες για να μου τον εγκαταστησει.


Καλορίζικος ο λέβητάς σου φίλε μου. Εδώ μέσα υπάρχουν αρκετοί που γνωρίζουν καλά το αντικείμενο και πιστεύω πως κάποιος θα βρεθεί να σου κάνει τη δουλειά. Όταν με το καλό τελειώσεις όμως σε παρακαλώ κάνε μας μία παρουσίαση το λέβητα καθώς μ' ενδιαφέρει. Γράψε μας λοιπόν σχετικά με το πόσα τετραγωνικά καλύπτει, το είδος της κατοικίας, την κατανάλωση, το καθάρισμα κ.λ.π.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #40921 από χρηστος8
Απαντήθηκε από χρηστος8 στο θέμα Edilkamin Ottawa 24kW

chrys tzo έγραψε: καλησπερα σε ολους.αγορασα εναν λεβητα πελλετ συγκεκριμενα τον ottawa 24kw edilkamin.ειμαι στη περιοχη της θεσσαλονικης και ψαχνω για εναν θερμουδραυλικο που τους γνωριζει και εχει δουλεψει αυτους τους λεβητες για να μου τον εγκαταστησει.




Εγω εχω συνδεσει 2 λεβητες...ομως και τι εγινε;;; εντελως φιλικα σου λεω οτι με τους αυτοματισμους του ottawa, χρειαζεσαι γαματο εμπορο, με εμπειρια και καταρτιση πανω στον λεβητα.

Οταν δεις το error στο μηχανημα, θα παρεις το manual και θα ψαχνεις τον κωδικο βλαβης...οταν την βρεις, θα παρεις τηλεφωνο ως συνηθως τον εμπορο.

Απο κει και μετα θα αρχισει ο γολγοθας σου αν πεσεις σε εμπορο μη καταρτισμενο.

Αν ειναι καταρτισμενος παλι θα ταλαιπωρηθεις, τουλαχιστον ομως θα βρει το προβλημα για να το λυσει.

Τον υδραυλικο τον εμπειρο τον χρειαζεσαι στην τοποθετηση, συμφωνω...

Τον εμπορο ομως τον παντρευεσαι...



Κύριε Ιησού Χριστέ Υιέ Θεού ελέησον με τον αμαρτωλό

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #41135 από AMBIENTES
Απαντήθηκε από AMBIENTES στο θέμα Edilkamin Ottawa 24kW
Καλησπέρα.Τον ίδιο λέβητα εχω και εγώ από τον Απρίλιο του '10,και εκτός από μια βλάβη που την προκάλεσα εγώ δεν μου έτυχε κάτι άλλο αν και έχω όλους τους κωδικούς για τις βλάβες (αχρίαστοι να είναι).Τώρα όσο αφορά τον έμπορα έχει δίκιο ο φίλος ποιο πάνω που λέει ότι θέλει προσοχή.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #61952 από chrys tzo
Απαντήθηκε από chrys tzo στο θέμα Edilkamin Ottawa 24kW
Χαιρετω την παρεα.Δουλευω εδω και μια εβδομαδα τον λεβητα αυτον και ηθελα απο καποιον που τον ξερει η τον εχει να μου πει τα εξης
1.ποσα αναματα κανει κατα μεσο ορο την ημερα(εμενα 24 περιπου την ημερα με καταναλωση 30 κιλα πελλετ την ημερα)
2.μπορω να βγαλω την λειτουργια AUTO και πως?
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #62289 από mariost
Απαντήθηκε από mariost στο θέμα Edilkamin Ottawa 24kW
Καλημέρα και χρόνια πολλά. Την επιλογή auto την απενεργοποιείς μέσα απο το μενού. Εκεί θα βρείς την ένδειξη confort clima και θα επιλέξεις no. Πόσα τετραγωνικά θερμαίνει ο ottawa;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.091 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ