Λέβητας pellet ATMOS

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #46051 από kkavalas
Λέβητας pellet ATMOS δημιουργήθηκε από kkavalas
γεια σας.λεβητας 45kw εχει αγοραστει απο panthermica παρουσιαζοντας το εξης προβλημα ενω κατα την εναυση ξεκινα και δουλευει σωστα πιανει θερμοκρασια και σταματα μολις ξεκινησει το δευτερο αναμμα κι ενω αναβει το αρχικο πελλετ που εχει πεσει στη χουφτα συσορευεται πελλετ στο σπιραλ ως πανω στον κοχλια.εγιναε αλλαγη ρυθμισεων αλλα το ιδιο προβημα.αλλαξα και πελλετ τωρα εχω ameco.ετσι απευθυνθηκα στην εταιρια που εχει παρει τωρα την αντιπροσωπεια apphatech.στις πληροφοριες που παρειχαν στο τηλ.ηταν πολυ καλοι,ενημερωμενοι ,εξυπηρετικοι.οταν ομως τους ειπα να τους παω τον καυστηρα στην εταιρια τους για επισκευη και οσο κανει να πληρωσω.η απαντηση τους ηταν οτι υποστηριξη παρεχουν μονο τηλ.οτι δεν εχουν δοκιμαστηριο και στο κατω κατω δεν τον αγορασα απ αυτους.ευχαριστω δημοσιως την εταιρια για την τηλ βοηθεια.οσο για τον καυστηρα η παμε τσεχια για επισκευη η τον βαζουμε στον κ...μας κι ας δουλεψε δυο σαιζον.αυτα προς μελοντικους αγοραστες ΑΤΜΟΣ.
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #46064 από niknik
Απαντήθηκε από niknik στο θέμα Λέβητας pellet ATMOS
Γεια σου πατρίδα.

Με πρόλαβες, ευτυχώς. Είχα καταλήξει σε Atmos.

niknikΣΤΟautomΤΕΛΕΙΑteitheΤΕΛΕΙΑgr

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #46074 από gio232
Απαντήθηκε από gio232 στο θέμα Λέβητας pellet ATMOS
Για αυτό μάγκες προτιμήστε ελληνικα μηχανήματα γιατί το after sale ειναι σημαντικό εμένα μου έκανε μια μαγκιά ο πίνακας του λέβητα και επιβαρυνθηκα μόνο τα μεταφορικά.ο δικός μου λέβητας ελληνικός και ο πίνακας ελληνικος
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": tgortgis

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #96602 από kkavalas
Απαντήθηκε από kkavalas στο θέμα Λέβητας pellet ATMOS
εστω εταιροχρονισμενα να αναφερω οτι το προβλημα λυθηκε κατοπιν αλλαγης παραμμετρου μεσω τηλ.μετα απο ενα μηνα σχεδον.οπως ειχα γραψει και παλαιοτερα ο τεχνικος της εταιριας(κ.στεφανος) ηταν και γνωστης και εξυπηρετικος.ευχαριστω και παλι για την υποστηριξη του.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.077 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ