Prondocaldo Filo Air 6 - (Praktiker)

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #156634 από Arvalius
Απαντήθηκε από Arvalius στο θέμα Prondocaldo Filo Air 6 - (Praktiker)
Καλησπέρα και πάλι.
μηδένισα τις ώρες σύμφωνα με τα λεγόμενα του Στανίση και του Κώστα Πήχα. Ουσιαστικά δεν έχει επιλογή "ναι" "όχι" κ.τ.λ. Οπότε το πατάς και ξεμπερδεύεις.
Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά.

Ένα άλλο θέμα που αντιμετωπίζω. Βασικά δεν είναι ακριβώς θέμα, απλά μία ανησυχία, καθώς είμαι αρκετά ευχαριστημένος από την απόδοση της σόμπας.

Ανά χρονικά διαστήματα της 1 ώρας περίπου, άλλωτε περισσότερο ακούγεται ένας περίεργος ήχος που δεν μπορώ να καταλάβω από που προέρχεται. Σας ανεβάζω το λινκ του ήχου για να καταλάβετε τι εννοώ. Ακούγεται ένα "τσικ" "τσικ" ας πούμε. Έχετε καμιά ιδέα τι μπορεί να είναι;

τσικ τσικ σόμπα
Last edit: 7 Χρόνια 2 Μήνες πριν by Arvalius.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #156639 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Prondocaldo Filo Air 6 - (Praktiker)
Σαν να ακουγεται ηχος απο το βεντιλατερ που φυσα στις γρυλιες αερα!!!για βαλε αυτι καλυτερα μηπως πιασεις τον ηχο απο που προερχεται!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #156640 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Prondocaldo Filo Air 6 - (Praktiker)
Μπορει να μεταφερεται και ηχος απο το σπιραλ που περνεις αερα απο εξω.παντως για ηχο κοχλια δεν το ακουω.αν δεν σε ενοχλει τοσο εντονα αγνοησε το!!!!!! ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #156646 από Arvalius
Απαντήθηκε από Arvalius στο θέμα Re:Prondocaldo Filo Air 6 - (Praktiker)
Δεν μπορω να προσδιορισω αν ακουγεται απο τις γρυλλιες, μου φαινεται οτι ειναι στο κέντρο.

Μου κανει εντυπωση που κανει τον συγκεκριμενο ηχο τις τελευταιες 2 βδομαδες, δεν τον εκανε πριν. Η εισαγωγη αερα απ'εξω δουλεύει απο περσι. Ο ηχος ακουγεται προοεδευτικα. δηλ. το καθε 'τσικ' ακουγεται σε συντομο διαστημα με το επομενο και οσο περναει η ωρα τα χρονικα διαστημα μεγαλωνουν χρονικα οσπου σταματαει.

Η ακολουθια διαρκεί περιπου 4 με 5 λεπτά και το κανει καθε 1 ωρα (καποιες φορες ξεπερναει την ωρα).

Ανησυχώ μηπως εχει να κανει κατι με τον αυτοκαθαρισμο και με προειδοποιεί για ζημια. Σχετικά με την ενοχληση, νταξει, καποια βραδια με ξυπναει.... μπορω νομιζω να το συνηθίσω

Στάλθηκε από το HM NOTE 1W μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #157424 από Arvalius
Απαντήθηκε από Arvalius στο θέμα Re:Prondocaldo Filo Air 6 - (Praktiker)
Σήμερα που εχει καλο καιρό, λεω να πειραματιστω λιγο. (δεν εχω καποιο προβλημα περα απο τον ηχο που ακουγεται αλλα με τρωει ο ποπος μου για πειραγματα)

Να κοντινω εισαγωγη αερα λέτε? να την κατεβασω χαμηλα?

Στάλθηκε από το HM NOTE 1W μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #157988 από Arvalius
Απαντήθηκε από Arvalius στο θέμα Re:Prondocaldo Filo Air 6 - (Praktiker)
Παιδιά καλησπέρα. Ο ήχος που ανέβασα πριν λίγες μέρες εντινεται. Είναι ολοένα πιο έντονος. πέρα απο την ξεκάθαρη ενόχληση το βράδυ, φοβάμαι πλέον μήπως υπάρξει πρόβλημα με τη σομπα και τα τιναξει.

Οδευω προς το να καλέσω τεχνικό να έρθει να με μαδησει. Έχει κανείς κάποια ιδέα πρωτού καλέσω?

Στάλθηκε από το HM NOTE 1W μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.079 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ