Kalor lara 12kw καναλατη

Περισσότερα
7 Χρόνια 4 Μήνες πριν #155025 από Kardas
Απαντήθηκε από Kardas στο θέμα Kalor lara 12kw καναλατη
εχω καναλατη με 2 καναλια στα δωματια ,10κιλοβ για 240 κε.το σπιτι μου ειναι 85τμ.
ακριβως δηλαδη.$ χειμωνες με 22-23 οταν οι αλλοι τσιγκουνεβονται να αναψουν το λεβητα και λενε οτι εχουν ζεστη με 19-21.
Θα την εχεις συναιχεια αναμμενη και θα την κλεινεις μονο για καθαρισμα,ειναι ποιο οικονομικα ετσι γιατι θα την δουλευεις στην 1η σκαλα οπως εγω.οταν την κλεινω για καμια ωρα μετα την παω στο 3 για να μην κρυωσει το σπιτι και οι τοιχοι.
με 2 τονους πελλετ οταν ηθελα 1500ε πετρελαιο.τι να λεμε...ουτε μονωμενη εχω ουτε τιποτα..και δεν εκανα γυψινα μεσα στο σπιτι για να εχω και τα μπουρια να βγαζουν ζεστη.παρε ινοξ να φαινονται ωραια μη παρεις καμια μαπα και στα πριζει η γυναικα..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 4 Μήνες πριν #155031 από Pasxalis
Απαντήθηκε από Pasxalis στο θέμα Kalor lara 12kw καναλατη
Πια σομπα εχεις εσυ φιλε; το θεμα ειναι πως οταν δεν ειναι σπιτι κανεις σχεδον ολη μερα θα δουλευει μονη της συνεχεια;καλοκαιρι θα κανω καλητερη δουλεια με τα καταλια

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 4 Μήνες πριν #155047 από Kardas
Απαντήθηκε από Kardas στο θέμα Kalor lara 12kw καναλατη
Ιταλικη με 2 καναλια πισω.Εγω την σβηνω μονο οταν ειναι να την καθαρισω.Παλια δοκιμασα να την εχω σβησττη το πρωι που ολλοι λυπουν αλλα απο της 1530 και μετα την εβαζα στο 3 και δεν με ζεσταινε και το ιδιο εκαιγα. τωρα στο 1 και ολη μερα.ρελαντι και 22-23.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 4 Μήνες πριν #155049 από Pasxalis
Απαντήθηκε από Pasxalis στο θέμα Kalor lara 12kw καναλατη
Εγω την βαζω τερμα στο 5 για δυο ωρες σιγουρα και μετα στο 4 και 3.δεν ειναι σωστο θελει ωρες πολλες.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.061 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ