Cola Termo Focus HR 17,4kW by theoilia

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #90484 από stelios_STI
Απαντήθηκε από stelios_STI στο θέμα Cola Termo Focus HR 17,4kW by theoilia
Να σε ρωτησω φιλε και συνπολιτη :lol: Θοδωρη. ποσα kw ζητηση εχεις στα σωματα ειχες μετρησει? και ποσα τ.μ. ειναι ο χωρος σου?
ρωταω για να βγω απο την περιεργεια γιατι αμφιταλαντευομουν αναμεσα στην cola και την εξαιρετικη αποδοση που δινουν και στην thalia που τελικα πηρα

Η γνώση έχει αξία όταν τη μοιράζεσαι!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #90504 από theoilia
Απαντήθηκε από theoilia στο θέμα Cola Termo Focus HR 17,4kW by theoilia
Φίλε Στέλιο όχι δεν έχουμε μετρήσει τα kw των σωμάτων.Απλά ο πωλητής,που είναι και μηχανολόγος,που ξέρει το σπίτι μιας και το παρακολουθεί ως προς την θέρμανση περίπου μια δεκαετία μας είπε πως με το μικρότερο μοντέλο θα μας κάλυπτε οριακά και τελικά βάλαμε αυτήν.Μέχρι τώρα στον ήπιο χειμώνα που μας έκανε τα πράγματα πάνε μια χαρά.Η σόμπα δεν ζορίστηκε στις λίγες κρύες μέρες που μας έκανε μέχρι τώρα.Τα τετραγωνικά είναι περίπου 110.Η δικιά μου επιλογή ήταν ο PELLETECH 25 αλλά ο πατέρας μου,που αυτός είναι ο χρήστης του σπιτιού,του άρεσε περισσότερο η ιδέα της σομπας και μιας και αυτός θα πλήρωνε καταλήξαμε σε αυτήν.Το μόνο που λείπει είναι τα ζεστά νερά αλλά θα το διορθώσουμε αυτό του χρόνου

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #95692 από baggos
Απαντήθηκε από baggos στο θέμα Cola Termo Focus HR 17,4kW by theoilia
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΟΙ !!
ΣΥΝΣΟΜΠΙΤΕΣ ΜΟΛΙΣ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΜΙΑ ΕΝΔΕΙΞΗ ΣΤΗΝ
ΟΘΟΝΗ ( AND SERVICE ) ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ
ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΜΟΥ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΕΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ;;;;
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #95749 από theoilia
Απαντήθηκε από theoilia στο θέμα Cola Termo Focus HR 17,4kW by theoilia
Συμπλήρωσες τις 1800 ώρες και σύμφωνα με τον κατασκευαστή θέλει ένα καλύτερο καθάρισμα . Δεν έχεις πρόβλημα, μπορείς να συνεχίσεις να την δουλεύεις και έτσι παραβλέποντας το μήνυμα που αναβοσβήνει .Δες στην προηγούμενη σελίδα (7) τι θα κάνεις

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": baggos

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #96074 από baggos
Απαντήθηκε από baggos στο θέμα Cola Termo Focus HR 17,4kW by theoilia
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ.ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΦΙΛΕ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΒΗΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΜΝΜ END SERVICE ΓΙΑΤΙ ΑΝΑΒΟΣΒΗΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ;;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #96078 από theoilia
Απαντήθηκε από theoilia στο θέμα Cola Termo Focus HR 17,4kW by theoilia

baggos έγραψε: ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ.ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΦΙΛΕ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΒΗΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΜΝΜ END SERVICE ΓΙΑΤΙ ΑΝΑΒΟΣΒΗΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ;;


Αφού μπεις στο μενού τεχνικού (αν θυμάμαι καλά servise menou) με τον κωδικό Α9, θα ψάξεις να βρεις το υπομενου που λέει για μετρητές. Εκεί θα σου ξαναζητήσει κωδικό (το 55 τώρα) και θα ψάξεις να βρεις νομίζω αυτό που λέει κάτι για ώρες λειτουργίας για να το μηδενίσεις. Δεν θυμάμαι καλά πιο υπομενου ακριβώς είναι και είμαι μακριά από την σόμπα τώρα. Αν δεν το καταφέρεις ξαναμιλάμε

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Last edit: 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν by theoilia.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.082 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ