Τιμές ξύλου

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #95633 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Τιμές ξύλου
Βαλσαμη ενα ευρω το χιλιομετρο υπολογισε για μεταφορικα φιλε.
Και μεσαζοντας για την αγορα που θα κανω εγω δεν θα υπαρχει.
Τα υπολοιπα θα τα πουμε απο κοντα οταν ερθει η ωρα
Last edit: 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν by erimitis.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #95636 από valsam
Απαντήθηκε από valsam στο θέμα Τιμές ξύλου
O.Κ φιλε,1 ευρω το χιλιομετρο και χρεωνουν το ελα μαλλον ετσι δεν ειναι?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #95642 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Τιμές ξύλου
Σωστος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #95680 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Τιμές ξύλου
ωραία, είμαι υποψήφιος για 24τονη νταλίκα. έχω γείτονα που θέλει καμιά 20αριά τόνους :) οπότε παίρνω εγώ τα υπόλοιπα. θα σας κοιτάω για όταν βγει group νταλίκας

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #96140 από holztransport
Απαντήθηκε από holztransport στο θέμα Τιμές ξύλου
μακαρι να τα βρειτε τοσο φθηνα αλλα δεν νομιζω.ξερω εμπορα που ξεκινησε για βουλγαρια με το φορτηγο του για να φερει ξυλα να κερδισει κ το δρομολογιο.σου λεει βουλγαρια εκει.ολοι ξυπολυτοι.θα τους κουνησω τα ευρω κ ολοι προσοχη θα βαρανε.παει στο πετριτσι κ του λενε 80 ευρο ο τονος.τρελαθηκε.αμα θες του λενε.αν δεν θες γυρνα πισω αδειος.το βουλωσε τα χρυσοπληρωσε κ εφυγε.αν ειναι να πατε εκει μεγαλη προσοχη.δεν ειναι τοσο απλα τα πραγματα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Εβδομάδες πριν #96207 από valsam
Απαντήθηκε από valsam στο θέμα Τιμές ξύλου

holztransport έγραψε: μακαρι να τα βρειτε τοσο φθηνα αλλα δεν νομιζω.ξερω εμπορα που ξεκινησε για βουλγαρια με το φορτηγο του για να φερει ξυλα να κερδισει κ το δρομολογιο.σου λεει βουλγαρια εκει.ολοι ξυπολυτοι.θα τους κουνησω τα ευρω κ ολοι προσοχη θα βαρανε.παει στο πετριτσι κ του λενε 80 ευρο ο τονος.τρελαθηκε.αμα θες του λενε.αν δεν θες γυρνα πισω αδειος.το βουλωσε τα χρυσοπληρωσε κ εφυγε.αν ειναι να πατε εκει μεγαλη προσοχη.δεν ειναι τοσο απλα τα πραγματα.

To Πετριτσι ειναι στα συνορα και πιανουν ποπους φιλε,στα Γρεβενα αγορασε ο πεθερος του κουμπαρου μου τωρα ξυλα με 70 ευρω τον τονο και θα δωσω 80 στον Βουλγαρο χωρις μεταφορικα?
Με 60 ευρω αγοραζω αυριο αν θελω Ελληνικοτατα ξυλα ακοπα και χωρις μεταφορικα απο εδω κοντα(70 χ.λ.μ)και θα τα δωσω στους Βουλγαρους?
Ειναι διασταυρομενο απο 2-3 πηγες οτι τωρα πουλανε 30-35 ευρω το κυβικο παραδομενο ξυλο στο σπιτι του Βουλγαρου οπως επισης οτι αυτο το 30 ευρω το κυβικο πεφτει σε κανα 2 μηνες!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.154 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ