Τιμές ξύλου

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #12746 από sg1975
Απαντήθηκε από sg1975 στο θέμα Τιμές ξύλου
Μπραβο ρε παιδια πολυ καλη η προσπαθεια, πιστευω να πανε ολα καλα
Εγω ειμαι σουρωτη και ενδιαφερομαι για 15 τονους, τι κανουμε τωρα?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #12747 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Τιμές ξύλου

sg1975 έγραψε: Μπραβο ρε παιδια πολυ καλη η προσπαθεια, πιστευω να πανε ολα καλα
Εγω ειμαι σουρωτη και ενδιαφερομαι για 15 τονους, τι κανουμε τωρα?


Αν αντέχεις να τα κόψεις μόνος σου, μπορείς να βολευτείς φτηνά. ;)

Έχω παραγγείλει για εμένα και μερικούς φίλους 100 τόνους, νομίζω περισσεύουν οι 15 που χρειάζεσαι εφόσον βρίσκεσαι στην περιοχή μας. :)

Στο ξαναλέω όμως το κόψιμο το αναλαμβάνεις εσύ. Τα ξύλα είναι σε μήκη 1.5μ οξιά και μεσές, και εάν έχουμε τύχη θα είναι και αρκετά ξερά.

Οταν αγοράζεις φτηνά, ρισκάρεις και αρκετά πραγματα. ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #12748 από theo64
Απαντήθηκε από theo64 στο θέμα Τιμές ξύλου

mastoras έγραψε:

sg1975 έγραψε: Μπραβο ρε παιδια πολυ καλη η προσπαθεια, πιστευω να πανε ολα καλα
Εγω ειμαι σουρωτη και ενδιαφερομαι για 15 τονους, τι κανουμε τωρα?


Αν αντέχεις να τα κόψεις μόνος σου, μπορείς να βολευτείς φτηνά. ;)

Έχω παραγγείλει για εμένα και μερικούς φίλους 100 τόνους, νομίζω περισσεύουν οι 15 που χρειάζεσαι εφόσον βρίσκεσαι στην περιοχή μας. :)

Στο ξαναλέω όμως το κόψιμο το αναλαμβάνεις εσύ. Τα ξύλα είναι σε μήκη 1.5μ οξιά και μεσές, και εάν έχουμε τύχη θα είναι και αρκετά ξερά.

Οταν αγοράζεις φτηνά, ρισκάρεις και αρκετά πραγματα. ;)


Φίλε mastoras αν επιτρέπεται τι τιμή τα αγοράσατε;
Υπάρχουν άλλα διαθέσιμα, γιατί και εμεις εδώ (Ημαθία) ενδιαφερόμαστε για 100 τόνους περίπου.
Είναι ελληνικά ή απο Βουλγαρία;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν - 12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #12750 από sg1975
Απαντήθηκε από sg1975 στο θέμα Τιμές ξύλου
Φιλε μαστορα η Δημητρη καλημερα
Εγω εχω την διαθεση να τα κοψω αλλα πες μου μια τιμη και πως θα τα φερω σπιτι μου, εχεις κανενα γνωστο? και αλλη μια ερωτηση ποτε θα τα φερεις?
Αν θελεις δωσε ενα τηλ σου στο email μου να τα πουμε και απο κοντα Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν by sg1975.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #12751 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Τιμές ξύλου
Κύριοι ακριβώς τιμή θα γνωρίζουμε όταν τα ξύλα έρθουν και τα πληρώσουμε. :)

Τότε γνωρίζεις ακριβώς πόσο κάνουν, και πόσο υγρασία έχουν.
Και μόνο με αυτόν τον τρόπο αγοράς μπορεί να πετύχεις καλή τιμή, ρισκάρεις, βασίζεσαι στην τιμιότητα του προμηθευτή σου, και προχωράς.

Παραμείνετε συντονισμένοι στο φόρουμ, και ότι νέο υπάρχει δημοσιεύεται αμέσως......τίποτα δεν μένει κρυφό.

sg είμαστε "μια πόρτα" .........όπως θα τα φέρω εγώ στο σπίτι μου, όπως θα τα κόψω, με τον ίδιο τρόπο θα το κάνεις και εσύ. Κάνε όμως λίγο υπομονή.....και θα έχουμε σύντομα νέα.

theo64 εκεί στην Βέροια θα βρείτε καλή τιμή εάν αρχίσετε να ψάχνεστε από τώρα. Θέλεις πολλούς τόνους και σίγουρα θα βρεθεί ο κατάλληλος προμηθευτής για να σας τους φέρει......μιλάμε για 4 φορτηγά. Δεν είναι και λίγα. ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #12752 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Τιμές ξύλου

sg1975 έγραψε: Αν θελεις δωσε ενα τηλ σου στο email μου να τα πουμε και απο κοντα Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.


Νέε μας φίλε sg1975 καλωσόρισες στο κοινότητα των φίλων του energ.gr.

Δικτυώσου μαζί μας, διάθεσε λίγο χρόνο διαβάζοντας και συμμετέχοντας στο φορουμ του energ.....και τα καλύτερα έρχονται. ;)

Ειμαστε όλοι ιδιώτες, και χάρη του energ έχουμε οργανωθεί, και προσπαθούμε να πετύχουμε αρκετά πράγματα, γνωριμίες, συναντήσεις, προσφορές από εμπόρους, μαζικές αγορές, κτλ.

Γίνε φίλος μας, και μέλος μας, και με διάθεση και υπομονή, όπως είπα, τα καλύτερα έρχονται. :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.137 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ