Τιμές ξύλου

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28909 από dmtr
Απαντήθηκε από dmtr στο θέμα Τιμές ξύλου
Λοιπόν, έμαθα ότι τα σέρβικα τα ξύλα τα κόβουν από Δεκέμβριο - Φεβρουάριο μόνο. Οπότε όποιος αγοράσει τέτοια δεν πρέπει να έχουν πολύ υγρασία.
Ξέρει κανείς αν αληθεύει αυτό;

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28918 από valsam
Απαντήθηκε από valsam στο θέμα Τιμές ξύλου
Bρε ποια Σερβικα και Βουλγαικα ολα τα ξυλα του κοσμου θα παρουμε σε λιγο,ακομη και απο Κινα βλεπω να φερνουμε ξυλα γ@μω το back to the future στο 1840 μου,σε λιγο με αλογα θα κυκλοφορουμε στο Ελλαδισταν!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28922 από dmtr
Απαντήθηκε από dmtr στο θέμα Τιμές ξύλου

valsam έγραψε: Bρε ποια Σερβικα και Βουλγαικα ολα τα ξυλα του κοσμου θα παρουμε σε λιγο,ακομη και απο Κινα βλεπω να φερνουμε ξυλα γ@μω το back to the future στο 1840 μου,σε λιγο με αλογα θα κυκλοφορουμε στο Ελλαδισταν!


Κράτα μου ένα σε μαύρο σε παρακαλώ :)

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28948 από ARTEMIS
Απαντήθηκε από ARTEMIS στο θέμα Τιμές ξύλου
Καλημέρα σε όλους ...Ευχαριστώ πολύ πολύ τον Geo Ta και τον erimitis για την ανταπόκριση τους και την βοήθεια τους ..... :)
Κάποιοι είμαστε καινούργοι στο θέμα του ξύλου και χρειάζομαστε τις γνώσεις και την συμπαράσταση σας ....
Εγώ απο το Forum έμαθα πολλά ....
Συγχαρητήρια...συνεχίστε την προσπάθεια ....
Για την Σερβία δεν το έψαξα .....πάντως Βουλγαρία και Ρουμανία έχουν μόνο φρέσκα κομμένα τώρα...και στέλνουν ολόκληρο φορτηγό 24 τόνους ...
Τα αλογάκια δεν είναι κακή ιδέα με την τιμή της βενζίνης ...και την μόλυνση ....χώρια που θα βλέπουμε και ιππότες και αμαζόνες ....
Εγώ ένα άσπρο παρακαλώ.....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28967 από valsam
Απαντήθηκε από valsam στο θέμα Τιμές ξύλου
Πλακα στην πλακα μην το γελατε,ακομη και σημερα στην Βουλγαρια πανω στον δρομο(εθνικη οδος) βλεπω ολοκληρες οικογενειες να κυκλοφορουν με καρα,βεβαια πολυ λιγοτερα αλογα στον δρομο απ'οτι πριν 12 χρονια που πρωτο πηγα,απεχουμε πολυ νομιζετε απ'αυτην την εικονα?
Οχι την σημερινη αλλα την εικονα προ 12 ετιας!
Εκει αναπτυσονται,ΟΥΡΑΝΟΞΥΣΤΕΣ ΣΤΑ ΣΟΦΙΑ,καινουργιες πολυκατικοιες με ινοξ καγκελα στο Σαντανσκι,βιομηχανιες,εξαγωγες κ.τ.λ,ενω εδω που λεφτα για την συντηρηση των κτηριων με τα τοσα χαρατσια που εχουν πεσει στο κεφαλι των ιδιοκτητων,και που αναπτυξη!
Με 1,5 ευρω το πετρελαιο θερμανσης, με την βενζινη κοντα στα 2,με το υγραεριο κινησης στα 1,30,με την φορολογια να μας χτυπαει απο παντου αλυπητα και με τους μισθους να μειονωνται δραματικα,που λεφτα για αλογο,αντε και το πηρες θελει και ταισμα το γ@μημενο!
Γαιδουρακι γερικο μη φαγανο το πολυ και αυτο μονο αν παιζει τιποτα χρηματοδοτηση και με 12 ατοκες δοσεις!!!!!
Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by valsam.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #29031 από nclpao13
Απαντήθηκε από nclpao13 στο θέμα Τιμές ξύλου
Στην Κώ ρώτησα και οι τιμές είναι 100€/tn για ελιά και 85€/tn ελιά, ευκάλυπτο και αβραμιθιά. Μάλιστα τα ξύλα είναι ξερά γιατί τα έχω δει από την άνοιξη που ήταν τακτοποιημένα.


Sent from my iPad using Tapatalk HD

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.141 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ