Τιμές ξύλου

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #14523 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Τιμές ξύλου
Έτσι συμφωνήσαμε, θα είναι ίδια με το δείγμα. Αν είναι 30-40%, δεν τα κατεβάζουμε, τα παίρνει πίσω, δεν έχουμε δώσει προκαταβολή...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": GeoTa

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #14539 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Τιμές ξύλου
Asteris .....πολύ βαρύ και ασήκωτο σε βλέπω :woohoo: θα μείνεις χωρίς ξύλα στο τέλος. :lol:

Και μαζί σου και εγώ !!!! Αφού αποφάσισα να ακολουθήσω τις τακτικές σου.

Ειδομεν. :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #14548 από stifler11221122
Απαντήθηκε από stifler11221122 στο θέμα Τιμές ξύλου
όποιος πουλάει με τόνο ή υγράσια εχουν foul ή είναι σάπια... μόνο με κυβικό θα αγοράζετε..(με τόνο και στεγνό θα πρέπει να πληρώσεις αρκετά).. το ότι πληρώνεις πέρνεις ισχύει παντού... προσοχή από βουλγαρία τα περισσότερα είναι πεύκα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #14586 από patsa1
Απαντήθηκε από patsa1 στο θέμα Τιμές ξύλου
ΓΕΙΑ ΣΑΣ! ΜΕ ΛΕΝΕ ΣΤΑΥΡΟ ΚΑΙ ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΟ ΚΟΖΑΝΗ! ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΞΥΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΖΑΚΙ ΣΕ ΧΑΜΗΛΗ ΤΙΜΗ! ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΚΟΠΑ ΞΥΛΑ! ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΕΝΔΙΕΦΕΡΕ ΝΑ ΒΡΩ ΞΥΛΑ ΑΠΟ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ! ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΤΗΛ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ? ΘΑ ΜΕ ΕΝΔΙΕΦΕΡΕ ΝΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΑΜΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΝ ΝΑ ΞΕΡΑΘΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ! ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΑΣ. ΤΟ e-mail ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. eyxaristv!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #14588 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Τιμές ξύλου
Φίλε θα πρέπει να επαναλάβουμε πως εδώ δεν πουλάμε ξύλα, ούτε κάνουμε τους μεσάζοντες, δίνοντας τηλ εμπόρων, μέσω e-mail κτλ κτλ

Αυτό που προσπαθούμε να κάνουμε, είναι πρώτα να οργανωθούμε σαν καταναλωτές.

Στην συνέχεια να συγκροτήσουμε ομάδες κατά περιοχές, δήμους, νομούς κτλ. με σκοπό να συγκεντρώσουμε μεγάλες ποσότητες παραγγελιών κατά περιοχές.

Επίσης να ασχοληθούμε όλοι με την έρευνα για έμπορο, που θα ενδιαφερθεί για τις μαζικές αγορές μας δίνοντας μας έτσι την καλύτερη δυνατόν τιμή.

Προς το παρών τίποτα από όλα αυτά δεν γίνεται, γιατί ο καθένας μας θέλει και από ένα Βουλγάρικο 25τονο στην πόρτα του γράφοντας μόνο 5 γραμμές μηνύματος σε ένα πληκτρολόγιο. :(

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #14597 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Τιμές ξύλου
...
Last edit: 11 Χρόνια 11 Μήνες πριν by Asteris.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.134 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ