Τιμές ξύλου

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #108977 από rivol
Απαντήθηκε από rivol στο θέμα Τιμές ξύλου
Πες μας και ποια είναι η περιοχή σου Μιχάλη, αν κρίνω από τις τιμές πρέπει να είσαι βόρεια :)

Αλέξης

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #108987 από valsam
Απαντήθηκε από valsam στο θέμα Τιμές ξύλου
O κουμπαρος μου βρηκε εναν εδω στην περιοχη που δινει την οξια 95 εθρω τον τονο και τον γαυρο 105,για ποσοτητες των 10 τονων και ανω 90 και 100 ευρω αντιστοιχα και ο τυπος δεχετε να ζυγιστει σε οποια πλαστιγκα του υποδειξεις,επισης δινει το κυβικο 54 ευρω, τον πηρα τηλ. κανοντας τον ενδιαφερωμενο πελατη και μου ειπε οτι τα 54 ευρω ειναι χυδην αν θες μου λεει και βοηθησεις να τα βαλουμε στρατιωτακια στην καροτσα τοτε παει ενα ταλιρο επανω δηλ. 59 ευρω το στιβαχτο,φθηνος μου φανηκε ο Βουλγαρος γιατι με 90-95 ευρω τον τονο οσο και μουσκεμα να ειναι τα ξυλα δηλ. και 50% υγρασια να εχουν οταν θα ειναι θεοστεγνα μετα απο εναν χρονο ο τονος θα βγαινει περιπου 130 ευρω το ιδιο και αν γινει η αγορα με το στιβαχτο,απο αλλους 2 της περιοχης που αγορασε φετος τα 1.7 κυβικα οταν τα στιβιαξε του βγηκαν 150 ευρω την μια περιπτωση και την αλλη τα 2 κυβικα του βγηκαν 190 ευρω δηλ. κοντα στα 90-95 ευρω το στιβαχτο σφου εφαγε παπαρα με το "εχω κυβισμενη καροτσα"!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #108999 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Τιμές ξύλου
Τα ξυλαράκια του χειμώνα μετά την ανατροπή.



Αυτο το φορτίο είναι η δεύτερη αγορά 3,7 τόνους και στο ντάνιασμα έπιασαν χώρο 5,5 του κυβικού μέτρου. Υγρασία περίπου στο 20-25%


Last edit: 10 Χρόνια 7 Μήνες πριν by mastoras.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #109000 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Τιμές ξύλου
Αυτή η ποσότητα είναι από την πρώτη αγορά, ζυγίσει 1.5 του τόνου, και στο ντάνιασμα έπιασαν χώρο 3.2 του κυβικού μέτρου. Υγρασία περίπου στο 10%

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #109354 από giorgopap
Απαντήθηκε από giorgopap στο θέμα Τιμέs καυσόξυλων στη Θεσσαλονίκη
Γειά σαs,τι τιμέs μπορεί να βρεί κανείs αυτή την εποχή για αγορά καυσόξυλων στη Θεσσαλονίκη?
γνωρίζει κανείs καμιά καλή προσφορά?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #109364 από THEOJJ
Απαντήθηκε από THEOJJ στο θέμα Τιμέs καυσόξυλων στη Θεσσαλονίκη
Περίπου 100-120 ευρω ο τόνος,απλα αυτη την εποχή οι περισσότεροι εχουν φρέσκα ξύλα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.151 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ