Τιμές ξύλου

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #103566 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Τιμές ξύλου
Μετα απο γνωριμια με τον Σαμη η κατα το νημα Valsam παντως αυτο που εχω να πω οτι ειναι και γαμω τα παιδια κυμπαρης και αμα κατσουμε μαζι θα πιουμε και μια κασα μπυρες.
Το αρνητικο καρμα τον αδικη παντως!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #103568 από valsam
Απαντήθηκε από valsam στο θέμα Τιμές ξύλου
Και'συ Δημητρη και ο Αστερης και ο Γιωργος( για τον Γιωργο δεν ειμαι και τοσο σιγουρος γιατι μου ψιρησε 2 ξυλα!)που γνωρισα απο κοντα και γ@μω τα παιδια ειστε φιλε!!!!
Μια κασα μπυρες ο καθενας ενοεις,σημερα κατα την τακτοποιηση των ξυλων 4 μισολιτρες κατεβασα!
Οποτε περνας εχεις ανοιχτη προσκληση για παγωμενη cervesa φιλε!
Α' ξεχασα να δειξω στα παιδια οτι αυλη πλεον δεν εχει η μεζονετα μου,μαντρα με ξυλα εγινε!

Αλλα πιστευω μεχρι και τον χειμωνα του 2015-16 ειμαι καλυμενως( δηλ. το 2015 για καλου-κακου ξανα ξυλα παραγγελια)!!!!!
Last edit: 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν by valsam.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #103569 από tasos
Απαντήθηκε από tasos στο θέμα Τιμές ξύλου
Γεια σας παιδια και καλό καλοκαίρι.
Ξέρετε αν μπορώ να βρω για περιοχή Λαμίας μέχρι 100 ευρώ τον τόνο δρυ-οξυα ή σκέτο δρυ από βουλγαρία(χρειάζονται να κόψουν τιμολόγια;);
Και μια απορία αν μπορεί κάποιος να μου πει από αυτούς που παρήγγειλαν με φορτηγό από βουλγαρία,πως τα ξεφόρτωσαν(είχαν κλαρκ π.χ. ή γίνεται ανατροπή σε φορτηγό με 24 τόνους,γιατί δεν έχω ιδέα)?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #103571 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Τιμές ξύλου
Σαμη ειδες τι παιδια εχουμε στα χωρια μας ;)


Ρε τις μπυρες κανονιστε να τις πιουμε ολοι μαζι!!! Αντε ετσι οπως παει θα χειμωνιασει και θα παμε για τσιπουρα!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #103585 από GeoTa
Απαντήθηκε από GeoTa στο θέμα Τιμές ξύλου

valsam έγραψε: Και'συ Δημητρη και ο Αστερης και ο Γιωργος( για τον Γιωργο δεν ειμαι και τοσο σιγουρος γιατι μου ψιρησε 2 ξυλα!)που γνωρισα απο κοντα και γ@μω τα παιδια ειστε φιλε!!!!
Μια κασα μπυρες ο καθενας ενοεις,σημερα κατα την τακτοποιηση των ξυλων 4 μισολιτρες κατεβασα!
Οποτε περνας εχεις ανοιχτη προσκληση για παγωμενη cervesa φιλε!
.....


Και γω νόμιζα οτι δε με ειδες που τα καβατζωσα :P :P !!

Ελπίζω να μην ταλαιπωρηθηκατε με το ξεφόρτωμα. Άντε να έρθουν και τα δικά μου να τελείωνουμε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #103589 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Τιμές ξύλου

tasos έγραψε: Γεια σας παιδια και καλό καλοκαίρι.
Ξέρετε αν μπορώ να βρω για περιοχή Λαμίας μέχρι 100 ευρώ τον τόνο δρυ-οξυα ή σκέτο δρυ από βουλγαρία(χρειάζονται να κόψουν τιμολόγια;);
Και μια απορία αν μπορεί κάποιος να μου πει από αυτούς που παρήγγειλαν με φορτηγό από βουλγαρία,πως τα ξεφόρτωσαν(είχαν κλαρκ π.χ. ή γίνεται ανατροπή σε φορτηγό με 24 τόνους,γιατί δεν έχω ιδέα)?


Taso στειλε μαιλ αν ενδιαφερεσαι να σε ενημερωσω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.144 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ