Κασέτα art sol 90

Περισσότερα
6 Χρόνια 8 Μήνες πριν #159331 από louris1234
Απαντήθηκε από louris1234 στο θέμα Re:Re:Re:Re:Re:Κασέτα art sol 90

ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ έγραψε: όλες οι κασέτες έχουν μεταλλικό θερμοθάλαμο !αυτό δε σημαίνει ότι δεν θέλει κατασκευή θερμοθαλάμου στο τζάκι !

Για να δούμε δύσκολη απόφαση και ολίγον τι παρακινδηνεμενη γιατι ίσως να μην μπορεί να μου ζεστάνει τον χώρο γιατί η μαστοροι που έχουμε εδώ είναι ολίγον τι να το βάλουμε και να φύγουμε... Και δεν ξέρω εάν καίει ξυλα που τα εχω κόψει τον Μάρτιο.

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 8 Μήνες πριν #159332 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Απαντήθηκε από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ στο θέμα Κασέτα art sol 90
όχι τα ξύλα απο το Μάρτιο δεν κάνουν .θα τα κρατήσεις για του χρόνου !καλό θα είναι να έχεις ενα υγρασιόμετρο 20 ευρώ κάνει !για να αξίζει το ξύλο να το κάψεις πρέπει η υγρασία να είναι στο 15%
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": louris1234

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 8 Μήνες πριν #159333 από louris1234
Απαντήθηκε από louris1234 στο θέμα Re:Κασέτα art sol 90
Ευχαριστώ πολύ.. αν και έχω αποθαρηνθη λίγο με τα ξυλα γιατί θέλω πάλι γύρω στο χιλιάρικο να αγοράσω αλλά, σιν ότι δεν έχω εμπιστοσυνη στους μαστορους εδώ.. Με βλέπω πάλι με αιρκοντισιον.

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 8 Μήνες πριν #159334 από louris1234
Απαντήθηκε από louris1234 στο θέμα Re:Κασέτα art sol 90

ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ έγραψε: όχι τα ξύλα απο το Μάρτιο δεν κάνουν .θα τα κρατήσεις για του χρόνου !καλό θα είναι να έχεις ενα υγρασιόμετρο 20 ευρώ κάνει !για να αξίζει το ξύλο να το κάψεις πρέπει η υγρασία να είναι στο 15%

υχαριστώ πολύ.. αν και έχω αποθαρηνθη λίγο με τα ξυλα γιατί θέλω πάλι γύρω στο χιλιάρικο να αγοράσω αλλά, σιν ότι δεν έχω εμπιστοσυνη στους μαστορους εδώ.. Με βλέπω πάλι με αιρκοντισιον.


Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 7 Μήνες πριν #159391 από louris1234
Απαντήθηκε από louris1234 στο θέμα Re:Κασέτα art sol 90

ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ έγραψε: όχι τα ξύλα απο το Μάρτιο δεν κάνουν .θα τα κρατήσεις για του χρόνου !καλό θα είναι να έχεις ενα υγρασιόμετρο 20 ευρώ κάνει !για να αξίζει το ξύλο να το κάψεις πρέπει η υγρασία να είναι στο 15%

Καλησπέρα ένας τεχνίτης που έφερα για προσφορά μου πρότεινε την art sol 80 με σωλήνες στην πίσω πλευρά για τα δωμάτια όλα μαζί τελειωμένο 2.350 και την neat art 80 με 1600 ευρώ αλλά χωρης σωλήνες στα δωμάτια και φοβάμαι ότι δεν θα με καλύπτει μπορείτε να μου πείτε την γνώμη σας??

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 7 Μήνες πριν #159393 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
άμα δεν δω ένα σχέδιο και το τι σκοπεύει να σου κάνει δεν μπορώ να σε βοηθήσω !σε ποια περιοχή είναι το σπίτι σου ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.073 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ