Κασέτα art sol 90

Περισσότερα
6 Χρόνια 9 Μήνες πριν #159334 από louris1234
Απαντήθηκε από louris1234 στο θέμα Re:Κασέτα art sol 90

ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ έγραψε: όχι τα ξύλα απο το Μάρτιο δεν κάνουν .θα τα κρατήσεις για του χρόνου !καλό θα είναι να έχεις ενα υγρασιόμετρο 20 ευρώ κάνει !για να αξίζει το ξύλο να το κάψεις πρέπει η υγρασία να είναι στο 15%

υχαριστώ πολύ.. αν και έχω αποθαρηνθη λίγο με τα ξυλα γιατί θέλω πάλι γύρω στο χιλιάρικο να αγοράσω αλλά, σιν ότι δεν έχω εμπιστοσυνη στους μαστορους εδώ.. Με βλέπω πάλι με αιρκοντισιον.


Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 8 Μήνες πριν #159391 από louris1234
Απαντήθηκε από louris1234 στο θέμα Re:Κασέτα art sol 90

ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ έγραψε: όχι τα ξύλα απο το Μάρτιο δεν κάνουν .θα τα κρατήσεις για του χρόνου !καλό θα είναι να έχεις ενα υγρασιόμετρο 20 ευρώ κάνει !για να αξίζει το ξύλο να το κάψεις πρέπει η υγρασία να είναι στο 15%

Καλησπέρα ένας τεχνίτης που έφερα για προσφορά μου πρότεινε την art sol 80 με σωλήνες στην πίσω πλευρά για τα δωμάτια όλα μαζί τελειωμένο 2.350 και την neat art 80 με 1600 ευρώ αλλά χωρης σωλήνες στα δωμάτια και φοβάμαι ότι δεν θα με καλύπτει μπορείτε να μου πείτε την γνώμη σας??

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 8 Μήνες πριν #159393 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
άμα δεν δω ένα σχέδιο και το τι σκοπεύει να σου κάνει δεν μπορώ να σε βοηθήσω !σε ποια περιοχή είναι το σπίτι σου ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 8 Μήνες πριν #159394 από louris1234
Απαντήθηκε από louris1234 στο θέμα Re:Re:Κασέτα art sol 90

ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ έγραψε: άμα δεν δω ένα σχέδιο και το τι σκοπεύει να σου κάνει δεν μπορώ να σε βοηθήσω !σε ποια περιοχή είναι το σπίτι σου ?

Από Κέρκυρα είμαι αρκετή υγρασία στην ουσία το σπίτι είναι ένας χώρος γύρω στα 50 τετραγωνικά σχεδόν ενιεος απλά υπάρχει ένας τοίχος γύρω στα 3 μέτρα που χωρηζει σαλόνι με κουζίνα μετά υπάρχει πίσω από το τζάκι υπάρχει ένας διαδρομος με 2 δωμάτια το ένα απέχει 2 μέτρα από την πίσω μεριά του τσακιου και το άλλο 4 μέτρα θα προσπαθήσω να σου στείλω σχέδιο.

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 8 Μήνες πριν #159396 από louris1234
Απαντήθηκε από louris1234 στο θέμα Re:Re:Κασέτα art sol 90

ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ έγραψε: άμα δεν δω ένα σχέδιο και το τι σκοπεύει να σου κάνει δεν μπορώ να σε βοηθήσω !σε ποια περιοχή είναι το σπίτι σου ?

Ένα σχέδιο όπως μπορούσα να το φτιαξω

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 8 Μήνες πριν #159399 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
υπό συνθήκες και με σωστή τοποθέτηση θεωρώ δε θα έχεις πρόβλημα !υπόψιν το τζάκι που πας να βάλεις είναι ακτινοβολιάς κατα πρώτον δεν είναι μαντεμένιο !αυτό έχει σαν αποτέλεσμα το 70% να στο στέλνει μπροστά και το 30% το θερμοθάλαμο
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": louris1234

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.067 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ