Γνωμες για καινουργιο τζακι καλοριφερ

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #158047 από geodag

Steltheo έγραψε: Αν αναφερεσαι στο αν μπαζουν απο την ενωση των δυο τζαμιων, εξαρταται απο το τζακι που θα επιλεξεις. Να σου πω οταν εψαχνα για τετοιο τζακι ειδα τζακι οπου μπορουσα να περασω το δακτυλο μου μεσα, ειδα αλλα που ειχαν στενη επαφη τα δυι τζαμια, αλλα με μια μεταλλικη ενωση μεταξυ τους ωστε να σφραγιζπυν το κενο και αλλα με ενιαιο γωνιακο τζαμι.

Αδερφέ καταρχήν σε ευχαριστώ για την βοήθεια... Ενδιαφέρομαι για ενιαίο γωνιακό τζάμι... Απλά δεν ξέρω κατά πόσο εφαπτει καλά γιατί καταλαβαίνω όταν είναι γωνίακο ενιαίο ανοιγμένο-συρομενο ίσως να έχει κάποια κενα... Εκτός αν έχει προχωρήσει η τεχνολογία κ δεν υπάρχει κανένα κενό πλέον ....Έχεις να προτείνεις κάποιο καλό?? Από εμφάνιση τα νορβηγικά norpeis μου αρέσουν!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #158066 από Steltheo
Δεν νομιζω να υπαρχει τετοιο θεμα, εκτος κι αν δεν καταλαβα καλα. Κι αν υπαρχει, δεν νομιζω να εχει σχεση το οτι ειναι γωνιακο.

Αυτα που ειδα οτι ειχαν ενιαιο τζαμι ειναι αυτα που αναφερω πιο κατω. Εννοειται οτι δεν σημαινει ειναι και τα μοναδικα.
Εdilkamin Titanum Plus
Edilkamin Windo 75/95
Hajduk Volcano (aka Goliath) 2Lh & 2Ph

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #158067 από geodag

Steltheo έγραψε: Δεν νομιζω να υπαρχει τετοιο θεμα, εκτος κι αν δεν καταλαβα καλα. Κι αν υπαρχει, δεν νομιζω να εχει σχεση το οτι ειναι γωνιακο.

Αυτα που ειδα οτι ειχαν ενιαιο τζαμι ειναι αυτα που αναφερω πιο κατω. Εννοειται οτι δεν σημαινει ειναι και τα μοναδικα.
Εdilkamin Titanum Plus
Edilkamin Windo 75/95
Hajduk Volcano (aka Goliath) 2Lh & 2Ph

Φιλέ σε ευχαριστώ για αυτά που μου έστειλες πολύ όμορφα... αλλά ψάχνω για υδραυλικο...Τζάκι νερού!! Και μέχρι 2000€!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #158068 από Steltheo
Δεν γνωριζω φιλε για υδραυλικο καθως δεν εψαχνα για τετοιο.
Καλη τυχη με την αναζητηση!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": geodag

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #158070 από geodag

Steltheo έγραψε: Δεν γνωριζω φιλε για υδραυλικο καθως δεν εψαχνα για τετοιο.
Καλη τυχη με την αναζητηση!

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου... Θα πρέπει να αρχίσω να ψάχνω σιγά σιγά γιατί το καλοκαίρι θα το βάλω!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.071 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ