Επιλογή με πολλές παραμέτρους

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #143644 από nikolas
Απαντήθηκε από nikolas στο θέμα Επιλογή με πολλές παραμέτρους
Γιατί ρε φίλε ψησταριά θέλεις με 50 κιλά κρέας κάθε μέρα να ψηνεις και όλοι είναι αρνητικοί?
Εγώ ψήνω 3-4 φορές την βδομάδα κανα κιλό ψάρια παιδάκια σε ενεργειακό επί τέσσερα χρόνια και όλα μια χαρά αλλά δεν ρώτησα κανένα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #143646 από ΦΟΥΣΚΙΤΑΚΗΣ
Δημήτρη, το κρεμμυδάκι μόνο του στο αλουμινόχαρτο όπως η πατάτα? Δηλαδή κρεμμυδάκι οφτό?

'Η μαζί με την πατάτα? Καθαρισμένο? Ακαθάριστο?

Και γιατί Ζακύνθού? Έχουν κάτι το ιδιαίτερο? Ευχαρίστως να τα δοκιμάσω, αλλά θα βρω εδώ στα μέρη μου?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #143656 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Paolo06 η www.kratki.gr είναι δική μου !!οπότε πάρε τηλέφωνο στο 2102474422

Φουσκιτάκη βάλε πιπεριές και κάστανα !!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #143657 από ΦΟΥΣΚΙΤΑΚΗΣ
Μπορεί το EVO μου να μην κάνει σοφιστικέ καύση, αλλά κάνει κάτι πατάτες οφτές, άλλο πράγμα...

Σήμερα κάναμε και ψωμί με αλεύρι δίκοκο (κάτι σαν Ζέας).. απίστευτο....

Όσο για τα κάστανα κλπ... αφήστε τα λόγια, και κοπιάστε. Θα βάλω και τσικουδιές κρασί...... να γίνουμε κουρούμπελα.

Σορυ για το off-topic αλλά το έχει η μέρα.....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #143664 από paolo06
Απαντήθηκε από paolo06 στο θέμα Επιλογή με πολλές παραμέτρους

nikolas έγραψε: Γιατί ρε φίλε ψησταριά θέλεις με 50 κιλά κρέας κάθε μέρα να ψηνεις και όλοι είναι αρνητικοί?
Εγώ ψήνω 3-4 φορές την βδομάδα κανα κιλό ψάρια παιδάκια σε ενεργειακό επί τέσσερα χρόνια και όλα μια χαρά αλλά δεν ρώτησα κανένα.

Θα ανοίξω ψησταριά με όνομα ''ΤΟ ΤΖΑΚΙ''.Σιγά μην ψήνω τόσο, στην αρχή θα βγάλω το άχτι μου και μετά με βλέπω να ψήνω καμιά μπριζόλα μια φορά την εβδομάδα. Το θέμα είναι να μπορείς όταν θες να ψήσεις, γιατί αν δε μπορείς θα το σκέφτεσαι κάθε μέρα!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #143673 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Επιλογή με πολλές παραμέτρους
καλα χριστουγεννα παλληκαρια :)

φιλαρακι οντως το αμελια ειναι μεγαλο κι ο χωρος; σου λιγο περιεργος και μια κι ετσι κι αλιως επιβαλλεται να δεις τα τζακια απο κοντα πεταξου μεχρι τον δημητρη να τα κουβεντιασετε αναλυτικα ....
περα απο την πλακα τα λιπη δεν ειναι οτι καλυτερο απο θεμα ασφαλειας αλλα και χωρις παιδακι δεν την βγαζουμε :)

γιωργο ...σκετο το κρεμυδι στο αλουμινιο οπως την πατατα ....τετοια εχω βρει στον μαρινοπουλο ...ειναι κατι μεγαλα πεπλατυσμενα πανω απο μισο κιλο το ενα με ιδιαιτερη γευση γκουγκλαρισε και λιγο θα τα βρεις ;)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.074 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ