Κασέτα edilkamin Riga δυο οψεων

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #143259 από giorgos157
Κασέτα edilkamin Riga δυο οψεων δημιουργήθηκε από giorgos157
Γεια σας. Ειμαι νέο μέλος έχω ψάξει όλο το φόρουμ και είδα πολλα πράγματα που δεν τα ήξερα για τις κασέτες.εχω ενα διφατσο γωνιακό τζακι και θελω να βάλω την συγκεκριμένη κασετα γιατι ταιριάζει στις διαστάσεις αλλα την βρήκα στην τιμη των 1150 ευρω σαν αγορα μονο η κασετα.το σπίτι ειναι ενιαίος χώρος 35 τμ και με συρόμενη πόρτα πας στο υπόλοιπο σπίτι που ειναι αλλα 30 τμ.θελω να βάλω την κασετα χωρίς να χαλασω τίποτα στο τζακι τι λέτε θα έχω αποτέλεσμα να ζεσταίθει όλος ο χώρος;αυτο θα ειναι ο μόνος τρόπος θέρμανσης του σπιτιού.το τζακι μου μέσα εχει αυτο που θα δείτε στην φωτο τι θα κανω με αυτο ;στις φωτο θα δείτε το τζακι αλλα και αυτο που σας λέω.
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #143260 από giorgos157
Απαντήθηκε από giorgos157 στο θέμα Κασέτα edilkamin Riga δυο οψεων
Γεια σας. Ειμαι νέο μέλος έχω ψάξει όλο το φόρουμ και είδα πολλα πράγματα που δεν τα ήξερα για τις κασέτες.εχω ενα διφατσο γωνιακό τζακι και θελω να βάλω την συγκεκριμένη κασετα γιατι ταιριάζει στις διαστάσεις αλλα την βρήκα στην τιμη των 1150 ευρω σαν αγορα μονο η κασετα.το σπίτι ειναι ενιαίος χώρος 35 τμ και με συρόμενη πόρτα πας στο υπόλοιπο σπίτι που ειναι αλλα 30 τμ.θελω να βάλω την κασετα χωρίς να χαλασω τίποτα στο τζακι τι λέτε θα έχω αποτέλεσμα να ζεσταίθει όλος ο χώρος;αυτο θα ειναι ο μόνος τρόπος θέρμανσης του σπιτιού.το τζακι μου μέσα εχει αυτο που θα δείτε στην φωτο τι θα κανω με αυτο ;στις φωτο θα δείτε το τζακι αλλα και αυτο που σας λέω.


Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #143308 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Κασέτα edilkamin Riga δυο οψεων
Γεια σου και καλωσόρισες στο energ.gr
Χωρίς να χαλάσεις τιποτε ακουγεται αδύνατο αλλα θα σου μιλησουν οι πιο ειδικοί.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 9 Χρόνια 4 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.095 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ