Τζάκι καλοριφέρ σε σπίτι με ταβάνι καλαμωτής

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #138905 από panosf01
Αφου χρειαζεσαι 700 ευρο για φουλ λειτουργια με φυσικο αεριο,τα 5500-6000 χιλιαρικα που θα σου φτασει το τζακι δεν θα τα κανεις αποσβεση ποτε πες τους..Το τζακι θα το βαλεις αν σου αρεσει το τζακι σαν τζακι και βοηθητικα για την θερμανση.Για επιπλεον οικονομια πρεπει να κοιταξεις το θεμα της αντισταθμισης με καποιον ειδικο φυσικα που τουλαχιστον στο πετρελαιο λενε οτι η οικονομια μπορει να φτασει μεχρι και 30%.
Η καταναλωση εχει σχεση με την θερμοκρασια που του ζητας απο τον θερμοστατη σου και απο την εξωτερικη θερμοκρασια.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #138909 από stergiosbik
Αγαπητη μου κυρια με καταναλωση 700 ευρω ΔΕΝ κανεις απολυτως τιποτα.Κρατα τα ωραια σου λεφτουδακια γιατι θα τα κλαις με μαυρο δακρυ.Αν θες οπωσδηποτε να ριξεις λιγο ακομα την καταναλωση σου κανε αυτο που σου ειπε ο Λευτερης.Βαλε στο ταβανι επιπλεον μονωση.ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ!
Θα χορτασεις χαμαλικα με το τζακι και το οικονομικο οφελος σου θα ειναι τετοιο που θα το σκυλομετανιωσεις.
ΚΑΤΣΕ ΟΠΩΣ ΕΙΣΑΙ!!! ;)

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #138912 από Fokion
Και βεβαια αν το θες να ασχοληθουμε με το "γιατι" δε σε καλυψε η "Και όσον αφορά για Πέλλετ πήραμε πέρυσι σόμπα πέλλετ υποτίθεται ιταλικής κατασκευής την χρυσοπληρώσαμε και στα βαριά τα κρύα το σπίτι ήταν παγωμένο και τώρα δεν μπορούμε να την πουλήσουμε!" που ειμαι σιγουρος πλεον με αυτα που εχω ακουσει οτι θα ειναι κατι εντελως βλακωδες το οποιο απλά δεν ηξερε αυτος που σας την πουλησε γιατι πριν πουλαγε... ενας Θεος ξερει τι ασχετο με την θερμανση

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.058 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ