Κοινότητα
Postit
Τα μέλη μας
Blog
Forum
Ανακοινώσεις
Κλείσιμο

energeiakotzaki.gr

• Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: Eρωτηση για caminetti bertucci

ερωτηση για caminetti bertucci 3 Χρόνια 11 Μήνες πριν #136753

• georgio
  • Το Άβαταρ του/της georgio
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • More Details
    • Ληφθείσες Ευχαριστίες1
    • Κάρμα: 0
Καλησπέρα και συγχαρητήρια για το φόρουμ σας,έχετε κάνει εξαιρετική δουλειά,όντας άσχετος από ενεργειακά τζάκια έμαθα αρκετά πράγματα εδώ!!Το θέμα μας τώρα,σκέφτομαι να βάλω σε νέα κατοικία στην Εύβοια ένα ενεργειακό τζάκι,το σπίτι είναι μεζονέτα αλλά θέλω να ζεστάνω τον κάτω όροφο μόνο ο οποίος είναι 85 τ.μ.!!
Πήρα μια προσφορά από τη Χαλκίδα για ένα τζάκι caminetti bertucci και συγκεκριμένα το gar90 tutto vetro το οποίο τοποθετημένο μου το αφήνει 3500ε με βεντιλατέρ!!www.caminettibertucci.it/pr_insertiemonoblocchi_zoom.asp?ID=55 .θα ήθελα να μου πείτε τη γνώμη σας σχετικά η να μου προτείνετε κάτι που να με καλύψει!!!Ευχαριστώ για το χρόνο σας!!!
Τελευταία διόρθωση: 3 Χρόνια 11 Μήνες πριν από PRIMUS 45.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

ερωτηση για caminetti bertucci 3 Χρόνια 11 Μήνες πριν #136845

• jnet
  • Το Άβαταρ του/της jnet
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • More Details
    • Ληφθείσες Ευχαριστίες959
    • Κάρμα: 36
Καλημέρα, καλωσήρθες και ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια.

Ριξε μια ματιά γιατί εχουν γινει πολλές παρουσιάσεις για τζάκια και το ποσο ευχαριστημένος εμείνε ο κόσμος.
Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

How selfish soever man may be supposed, there are evidently some principles in his nature, which interest him in the fortune of others, and render their happiness necessary to him, though he derives nothing from it except the pleasure of seeing it. Smith, Adam...
Τελευταία διόρθωση: 3 Χρόνια 11 Μήνες πριν από jnet.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.225 δευτερόλεπτα