Επιλογη τζακιου-αναμεσα σε 2!

Περισσότερα
9 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 9 Μήνες πριν #135627 από Στελιος1
Απαντήθηκε από Στελιος1 στο θέμα Επιλογη τζακιου-αναμεσα σε 2!

gyrismata έγραψε: Μονομαχία στο el camino!!!



Κοίτα (η άκου, η διάβασε κτλ) εγώ δεν έχω κάτι να χάσω, αφού θα μονομαχήσω με τόσο σπουδαία ράτσα ακόμα και κατά το μισό (δεν θα γράψω ήμισυ ανορθόγραφο, γιατί τότε εσείς θα με πείτε παλιόγερο) να την φτάσω, κατά τα λεγόμενα σας επίτευγμα θα είναι! Αν είναι σπουδαία βέβαια η ράτσα όπως λένε κ όχι μπαρούφα.
Ούτε κ ο χαος έχει να χάσει κάτι, γιατί να μην παίξουμε και λίγο?
Δεν τα ξέρω τα τζάκια αυτά αλλά είναι υπερβολικά στ τιμή τους. Επίσης πρόπερσι με φώναξαν σ ένα τέτοιο για αναβάθμιση (κάτι να κάνω να βγάλει ζέστη) αλλά ήταν πολύ-παρά πολύ- μικρός ο χώρος καύσης, δεν γινόταν κάτι μέσα του δε χώραγε τίποτα και εντοιχισμένο σε μια μεγάλη μασίφ πανάκριβη βιβλιοθήκη χωρίς αναπνοές εκτονώσεις κτλ οπότε δεν άγγιξα τίποτα.
Όσο καλή και να ναι μια μάρκα αν δεν έχει σοβαρούς αντιπροσώπους απλά χαλάει το όνομα της.
Α.. Χαος να μετρήσουμε και ντε σι μπελ αν κάνουμε το παιχνίδι (θυμάμαι πως έβαλες τ ανεμιστήρα και ξέρω τι θα δείξει το όργανο..).
Last edit: 9 Χρόνια 9 Μήνες πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 9 Μήνες πριν #135629 από GGEOR7777
Απαντήθηκε από GGEOR7777 στο θέμα Επιλογη τζακιου-αναμεσα σε 2!
-Στέλιο,αν δεν ενδιαφέρεται ο house '
Εγώ είμαι μέσα,έχω το 2180 Με την συρόμενη πόρτα,και όπως είπες να παίξουμε,να γουστάρουμε,
Και να μάθουμε και κάνα μυστικό από σένα ;)
Last edit: 9 Χρόνια 9 Μήνες πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 9 Μήνες πριν #135632 από house
Απαντήθηκε από house στο θέμα Επιλογη τζακιου-αναμεσα σε 2!
Γαϊδούρι στον κατήφορο, μουλάρι στον ανήφορο και άλογο στον κάμπο! (παροιμία)
Μπας και καταλάβεις ..... ρε συ Στελιο εμεις εδω Θεσαλλια εχουμε αμεση επαφη με ζωα ...... τι να σε κανω που εισαι απ την πολη και δεν το κατεχεις το πραμα !!!Καθε ζωο κανει συγκεκριμένη δουλεια ..... και ποια να σε πληροφορήσω ,τα γαιδουρια απ τα απλα αλογα ειναι ποιο ακριβα !!!

Τωρα για τα τζακια ...... τη να πω νομιζω ωρες ωρες οτι εχω κανενα jolly-mec 90 η' και ποιο πανω !
Εδω μιλαμε για τζαμπατζε τζακια ! 1700 το δικο μου και σου φενεται ακριβο ???
Τωρα για τον εισαγωγαια δεν ξερω πολλα , το εβαλα μονος το ξεχασες

θα μου χαρίσει κανεις κανενα θερμομετρο laiser γιατι πως θα παίξουμε , με τη θα μετραω ???
σε εχω για την πλακα και στον θορυβο και στην ζεστη , σορρυ .
Ετσι και αλλιως το τζακι ειναι ειδη μετρημένο , δεν περίμεναν εμάς παντος ......
15 νορμαλ 17 μαχ ..... τη αλλο να μετρήσουμε δηλαδη ????
Last edit: 9 Χρόνια 9 Μήνες πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 9 Μήνες πριν #135653 από Στελιος1
Απαντήθηκε από Στελιος1 στο θέμα Επιλογη τζακιου-αναμεσα σε 2!
Χωρικος ειμαι! Κ αγαπαω τα ζωα οσο πρεπει (οχι περισοτερο απ τ ανθρωπους δηλαδη).
Ας πουμε και καμια μ...κ.α τι πειραζει, φυσικα και δεν συγκρινονται διαφορετικα τζακια σε διαφορετικο σπιτι με διαφορετικα ξυλα κτλ.. Αλλα μια ενδειξη θα υπαρξει δε μπορει.
Εχουμε καιρο, θα κανουμε ενα θεμα για τ κοντρα μας οπου θα συμφωνησουμε σε μερικους ορους ωστε να μην εχουμε διαφωνιες μετα (ορους θα προτεινουμε ολοι) και να βαλουμε κοντρα οι τρεις μας. Επισης θα μπορουσε να επεκταθει και να μπουν κ αλλοι στο παιχνιδι αυτο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 9 Μήνες πριν #135667 από GGEOR7777
Απαντήθηκε από GGEOR7777 στο θέμα Επιλογη τζακιου-αναμεσα σε 2!
-mprabo stellio poly oraia idea,
Eimai sigouros oti olloi that bgoume kerdismenoi apo with then istoria.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.094 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ