Βοηθεια επιλογης-συμβουλης για ενεργειακο τζακι

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #133045 από ΑΒΕΛ
Οι αμώνώτες σωληνώσεις είναι κυρίως απο το λεβητοστάσιο εως τα κολλεκτερ.Εμείς θα πάμε τη σύνδεση στα κολλεκτερ κ όχι στο λεβητοστάσιο αν το έχω καταλάβει καλά κ εννοείτε ότι μπορεί να μονωθεί θα μονωθεί.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 10 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #133977 από Κυδων Ιαρδανος
Καλημέρα φίλε Τάκη,
Είμαι ο Παντελής νέος στο φόρουμ και ψάχνω να βρω κασέτα αερόθερμο για το τζάκι μου είμαι ανάμεσα στην ΚΡΑΤΚΙ ΟΛΙΒΙΑ 18 και μια αντίστοιχη ΡΑΙΣ. Το σπίτι μου είναι 140 μ2 θέλω να ζεσταίνω εννοιαίο χώρο σαλονοκουζινα 50μ2 και να σπάει η θερμοκρασία λίγο κ στο υπόλοιπο. Είδα ότι έχεις βάλει την ΟΛΙΒΙΑ, είσαι ικανοποιημένος, τη γνώμη έχεις για την RΑΙΣ και την SAEY? Το τηλ μου είναι 6944720941 αν θες στείλε μου ένα μυν το κινητό σου να σε καλέσω να μιλήσουμε για ποιο άμεσα.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Παντελής
Last edit: 10 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #134047 από caftis
Ok στο έστειλα.

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 10 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #134049 από trelos_panos

Κυδων Ιαρδανος έγραψε: Καλημέρα φίλε Τάκη,
Είμαι ο Παντελής νέος στο φόρουμ και ψάχνω να βρω κασέτα αερόθερμο για το τζάκι μου είμαι ανάμεσα στην ΚΡΑΤΚΙ ΟΛΙΒΙΑ 18 και μια αντίστοιχη ΡΑΙΣ. Το σπίτι μου είναι 140 μ2 θέλω να ζεσταίνω εννοιαίο χώρο σαλονοκουζινα 50μ2 και να σπάει η θερμοκρασία λίγο κ στο υπόλοιπο. Είδα ότι έχεις βάλει την ΟΛΙΒΙΑ, είσαι ικανοποιημένος, τη γνώμη έχεις για την RΑΙΣ και την SAEY? Το τηλ μου είναι 6944720941 αν θες στείλε μου ένα μυν το κινητό σου να σε καλέσω να μιλήσουμε για ποιο άμεσα.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Παντελής


Μία ερώτηση για να καταλάβω...έχεις δει την Kratki και την Rais και προσπαθείς να καταλάβεις ποια είναι καλύτερη;;;;Πως είναι δυνατόν να συγκρίνεις αυτές τις 2 εταιρείες;;Η Rais είναι έτη φωτός μπροστά γενικότερα...πόσο μάλλον από τη Κratki!Οι 2 τελευταίες εταιρείες που αναφέρεις δε συγκρίνονται εύκολα.Επειδή τα είχα δει κι εγώ και ξέρω που τα είδες.......αν θες ποιότητα και να ισχύει το ότι πληρώνεις παίρνεις......πήγαινε στις 2 τελευταίες!Και θα ζεσταθείς και θα ξεχνάς να βάλεις ξύλο!
Last edit: 10 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #134052 από ΦΟΥΣΚΙΤΑΚΗΣ
Πάνο, που μπορεί να δει κανεις αναμμένα RAIS και SAEY? Είναι πράγματ τόσο καλά όσο λες? Και κάνουν και οικονομία στα ξύλα?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν - 10 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #134181 από trelos_panos
Έχω καταλάβει ότι οι Δανοί είναι πολύ πιο μπροστά από όλους σε αυτό το θέμα!Είχα δει τις παραπάνω εταιρείες πριν βάλω το Lotus και είχα εντυπωσιαστεί...όπως και με το Lotus.Απλά είναι αρκετά ακριβή η Rais...η Saey είναι σε τιμές σαν τη Lotus αν έχετε ψάξει και το οικονομικό.Όποιος με ρωτάει.....Rais-Lotus χωρίς δεύτερη σκέψη.Στην Αθήνα να πω που έχει Rais-Saey ή είναι διαφήμιση;;;Αλλιώς δώστε μου μειλ να ενημερώσω!

κ.Φουσκιτάκη,αν θεωρείτε π.χ. τη Nordpeis καλή εταιρεία....(που σίγουρα είναι) μόλις δείτε αυτά θα αναθεωρήσετε!Αυτά είναι καθαρά η προσωπική μου άποψη!Πριν βάλω το δικό μου με έφαγαν τα χιλιόμετρα για να βλέπω τέτοιου είδους εστίες αναμμένες!
Last edit: 10 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν by trelos_panos.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.075 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ