Βοήθεια για να επιλέξω τζάκι

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #130169 από VOSDOGIAN
Απαντήθηκε από VOSDOGIAN στο θέμα Βοήθεια για να επιλέξω τζάκι
Θα παω να το δω και απο κοντά να το δω να δουλεύει αν και είμαι πιο κοντά στο τζάκι,εσείς πιο θα βάζατε σπιτη σας με τα δικα μου δεδομένα?

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #130183 από VOSDOGIAN
Απαντήθηκε από VOSDOGIAN στο θέμα Kratki Oliwia 18kW by caftis
Πολύ καλή δουλειά έκανες caftis μπράβο σου και καλές ζέστες να έχεις...Απο αυτα που ειδα το δουλεύεις μονο με φυσική ροή ποσα τ,μ ζεσταίνεις και τη διάφορες θερμοκρασίας εχεις αν μπορείς πες μου γιατι ειμαι στην σκέψη για την ίδια εστία www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=58631&Itemid=384

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #130184 από caftis
Απαντήθηκε από caftis στο θέμα Re:Kratki Oliwia 18kW by caftis
Ζεσταίνονται 135m2 συνολικά 3 όροφοι έχω σαλόνι 22~23 και στα πάνω δωμάτια 20~21 αλλά πολλές φορές το αναβω πολύ παραπάνω από ότι χρειάζεται γιατί θέλει η γυναίκα να βλέπει την φλόγα, μέχρι και σήμερα έχω κάψει 2τονους ελιά και 1τονο μπρικέτες. Ακόμα και τα πρωινά που έχει εξωτερική θερμοκρασία 2~3c δεν εχει πέσει ποτέ το σαλόνι κάτω απο 19,5.

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #130186 από VOSDOGIAN
Απαντήθηκε από VOSDOGIAN στο θέμα Re:Kratki Oliwia 18kW by caftis
Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση,είναι πιο εύκολο σε εσένα γιατι ειναι μεζονέτα εγώ με τα 120 σε ενα επίπεδο μαλλον θα χρειαστώ μοτέρ...

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #130188 από caftis
Απαντήθηκε από caftis στο θέμα Re:Kratki Oliwia 18kW by caftis
Εξαρτάται άν έχεις τα δωμάτια στην πλάτη της εστίας η ζέστη με φυσική ροή και Λίο αγωγό πάει μέχρι και τα 6 μέτρα.

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #130191 από VOSDOGIAN
Απαντήθηκε από VOSDOGIAN στο θέμα Re:Kratki Oliwia 18kW by caftis

caftis έγραψε: Εξαρτάται άν έχεις τα δωμάτια στην πλάτη της εστίας η ζέστη με φυσική ροή και Λίο αγωγό πάει μέχρι και τα 6 μέτρα.

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στην πλάτη ειναι αλλα δυστυχώς για να φτάσει ο αγωγός στα δωμάτια εχει αρκετα σπασίματα είναι περίπου 7 μετρά,στα 6 μέτρα εχει αρκετή ροη και τη θερμοκρασίες βγάζει μονωμένο αγωγό φαντάζομαι

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.094 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ