Επιλογη εστιας τζακιου με το εξοικονομω κατ οικον`

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #129897 από gio232
Παιδια θελω τη βοηθεια σας για να επιλεξω ενεργειακο τζακι για το σπιτι μου 70τμ ισογειο και σοφιτα 50τμ.
σαν πρωτη επιλογη εχω το θερμοζελ www.thermozel.gr/product.php?id=134 επειδη με δεσμευει λιγο ο εργολαβος που θα αναλαβει τις εργασιες στο σπιτι μου φερνει μονο αυτη την εταιρια.
σαν εταιρια δεν μου ειναι αγνωστη εχω στο σπιτι του πατερα μου κλασσικο μαντεμενιο πολλα χρονια χωρις προβλημα,αλλα για τα ενεργειακα τους τζακια ψαχνω στο ιντερνετ κριτικες βιντεο και δεν βρισκω τιποτα.
αν δεν πειστω για το τζακι μπορει να χρειαστει να αλλαξω εργολαβο αλλα στις αλλες εργασιες που θα μου κανει εχει πολυ καλες τιμες.
Αλλος τζακας μου κατηγορει υπερβολικα τα σιδερενια και μου λεει μονο μαντεμι λαζαρου,δεν μπορω να το πιστεψω οτι θα στραβωσουν τα σιδερα που λεει επειδη πουλαει αυτος μαντεμενια λαζαρου.

περιμενω ιδεες και προτασεις για εστιες τζακι δεν υπαρχει τωρα στο σπιτι τι προτεινεται φυσικη κυκλοφορια αερα η χρηση βεντιλατερ;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #129911 από liakjim
Εδώ μέσα θα δεις πάρα πολλές παρουσιάσεις εστίων από ευχαροστημένους επί το πλείστον πελάτες www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&catid=88&Itemid=384

Το ξέρω ότι θα ακουστώ κάπως αλλά θα έμενα μακριά από ελληνικές εστίες (μόνο προβληματα διαβάζω) .

Παρουσίαση εγκατάστασης τζακιού εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=57920&Itemid=384

Ορθός Τρόπος Δοκιμής Τύπων Μπρικέτας εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=58124&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #129924 από aggelost
Ψαξτο καλα ειναι 3-4 ελληνικες εταιριες αρκετα καλες εγω εβαλα ελληνικο και εχω τρελαθει στην ζεστη γειτονας εβαλε nordika 900 δεν βλεπω καμια διαφορα το δικο μου καιει λιγοτερο το πληρωσε και 3300και εγω 2100 .εγω ηθελα το dorve αλλα δεν εβγαινα στα λεφτα. πηγαινε στην infakoma θα ειναι ολοι εκει εγω τα ειδα αναμενα ολα εκει και διαλεξα....
Last edit: 10 Χρόνια 1 Μήνας πριν by Stavrax.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #129928 από ΦΟΥΣΚΙΤΑΚΗΣ
Άγγελε, τι εστία έχεις ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #129987 από aggelost
Εχω βαλει την NIBER 90 ειναι καινουργια εστια της εταιριασ εστια χωρος θα κανω παρουσιαση καποια στιγμη αρκετα καλη κατασκευη εχει ανοξιδοτες μπαρες για να συρει η πορτα μεσα δυο ανοξοιδοτους ανακλαστηρες καλη αεροκουρτινα θα τα βγαλω φωτο.... Ξερω εισαι παθων

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.062 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ