Κασέτα ΘΕΡΜΟΖΕΛ

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #127951 από degeor
Απαντήθηκε από degeor στο θέμα Κασέτα ΘΕΡΜΟΖΕΛ
Υπάρχουν αρκετά μοντέλα θερμοζέλ σε κασέτες, το συγκεκριμένο που γράφεις το T 80 CLEAR το βρίσκω με αναζήτηση στο γοογλε 1230€. Σ΄αυτά τα χρήματα αν τα διαθέτεις για κασέτα ρίξε και και καμιά ματιά σε Nordica Ventilato είναι πολύ καλές για κασέτες την έχω δει σε λειτουργία και είναι αρκετά φινετσάτες. Τώρα για το θερμοζέλ προσπάθησε αν αποφασίσεις γι΄αυτό να το δεις σε λειτουργία.

Ένας άγνωστος, είναι ένας φίλος που δεν έχεις γνωρίσει ακόμα !!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #128015 από selemeles
Απαντήθηκε από selemeles στο θέμα Κασέτα ΘΕΡΜΟΖΕΛ
Σε λειτουργία δύσκολα το βρίσκεις. Αν είναι σε έκθεση δεν έχεις τις αναλογες συνθήκες, σε σπίτι δεν έχω κάποιον γνωστό. Για αυτό ρωτάω τους ειδικούς εδώ μέσα :)

Όσον αφορά τη nordica την βρήκα στα 1500, καλά είναι?
Γενικά η Nordica πως έιναι σαν κασέτα? Σε σχέση με τις υπόλοιπες, σε σχέση με τη θερμοζέλ?

Έπιπλα κουζίνας

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #128018 από degeor
Απαντήθηκε από degeor στο θέμα Κασέτα ΘΕΡΜΟΖΕΛ
www.skroutz.gr/c/1385/energeiaka_tzakia/...%AD%CF%84%CE%B1.html
Η τιμή που λες εξαρτάτε από το μοντέλο. Οπτικά σου είπα είναι πολύ φινετσάτη, σε λειτουργία που την είδα παρόλο που δεν ήταν σωστά τοποθετημένη δούλευε πολύ καλά. Οι εντυπώσεις κάποιων που την έχουν και έχουν γράψει στο φόρουμ αυτό είναι καλές. Πριν αποφασίσεις και αν, δες στη αυτή και οποιαδήποτε άλλη σε λειτουργία. Και προπάντων προσπάθησε να διαβάσεις τη συμπεριλαμβάνει μια σωστή εγκατάσταση γιατί εκεί πολλές φορές υπάρχει σοβαρό πρόβλημα. Όπως επίσης και με το συνολικό και σωστό κόστος εγκατάστασης, δεν είναι μόνο η αγορά της κασέτας ...

Ένας άγνωστος, είναι ένας φίλος που δεν έχεις γνωρίσει ακόμα !!!
Last edit: 10 Χρόνια 3 Μήνες πριν by degeor.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #128034 από anisos
Απαντήθηκε από anisos στο θέμα Κασέτα ΘΕΡΜΟΖΕΛ
φιλε εαν βαλεις και ενα μοτερ αναρροφήσεις στην lotus τοτε θα δεις τεραστια διαφορα στην αποδοση...

trelos_panos έγραψε: έχω βάλει μια κασέτα Lotus H570 κι έχω σωθεί.......ούτε ρεύμα ούτε τίποτα,ούτε μαύρο τζάμι....πολύ λίγα ξύλα....ζεσταίνω περίπου 130 τ.μ. χωρίς βεντιλατέρ με τον ενιαίο γύρω στα 75-80 τ.μ.

www.lotusstoves.co.uk/uk-ovne/pejseindsatse-stal/h470-air-1-1-6

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #128114 από selemeles
Απαντήθηκε από selemeles στο θέμα Κασέτα ΘΕΡΜΟΖΕΛ
Επειδή εγώ δε μπορώ να τη βρω εν λειτουργία έχει τύχει κανείς να την δεί ή να ακούσει?
Τελικά η μόνη λύση είναι κατεβαίνοντας από Άρτα να σταματήσω στο εργοστάσιο στο Αγρίνιο να τη δω από κοντά :Ρ

Έπιπλα κουζίνας

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.060 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ