Ferlux C20 HYDRO

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #112281 από κροκος
Ferlux C20 HYDRO δημιουργήθηκε από κροκος
καλησπερα σε ολους, θα ηθελα να ρωτησω, αν καποιος πηγε στο λερου μερλιν και ειδε απο κοντα το συγκεκριμενο μοντελο Ferlux C20 HYDRO για να μεταφερει τις εντυπωσεις του, πηρα τηλεφωνο στο καταστημα για να μαθω περισσοτερα αλλα η κοπελα μου ειπε οτι ακριβως και στο φυλλαδιο ;) θα ηθελα την βοηθεια σας ευχαριστω ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #112292 από βασιλιης

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #112295 από Stavrax
Απαντήθηκε από Stavrax στο θέμα Ferlux C20 HYDRO
Το έχω δει, όπως και τα υπόλοιπα μοντελα της ferlux. Η εντύπωση που μου έχει δημιουργήσει είναι θετική ως προς το σφράγισμα της εστίας και το πάχος του μαντεμιού. Όμως δεν έχω μπορέσει να μάθω για το αν χρησιμοποιεί τζακετ χαλκού ως προστασία του μαντεμιού στα σημεία επαφής με τα νερά.
Γενικά πάντως με τον τρόπο που δίνει την ισχύ θα ήταν μια καλή λύση για εγκατάσταση σε ένα σπίτι 80-90 τ.μ. με δυο δωμάτια που θα θερμαίνονται με σώματα 1700kW και η υπόλοιπη ισχύς για έναν ενιαίο χώρο σαλοκουζίνας.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #112298 από LEONAS
Απαντήθηκε από LEONAS στο θέμα Ferlux C20 HYDRO
Αν το θελεις για κυρια θερμανση τετοια συστηματα με τζακια νερου
ειναι τραγικα στις αποδωσεις.

Το ζητας το τσιπας !!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #112347 από κροκος
Απαντήθηκε από κροκος στο θέμα Ferlux C20 HYDRO
ευχαριστω Stavrax, εχω αεροθερμη σομπα πελλετ αλλα στα δωματια δεν παει η ζεστη, και δεν εχω ζεστο νερο, για μπανιο στα παιδια κτλπ, θα παω απο κοντα για να την δω, και αν μου κανει κλικ, γεμισει το ματι ............ την πηρα για να υσηχασω και την μουρμουρα τις γυναικας μου, λογω κρισης ηξερα που να παω και τι να παρω leona

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #112348 από Stavrax
Απαντήθηκε από Stavrax στο θέμα Ferlux C20 HYDRO
Δεν νομίζω να είναι κατάλληλη για ζεστά νερά χρήσης.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.082 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ