Επιλογή τζακιού για μεζονέτα 140τμ

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #108909 από sootos
ψαχνω τζακι για μεζονετα στην καστορια 90+50τμ στον τελευτεο οροφο αρκετα καλα μονωμενο.βασικο κριτηριο μου ειναι να καιει οσο το δυνατο λιγοτερο ξυλο(βαθμο αποδοσης),να εχει δευτεο-τριτογενη καυση και αξιοπιστια (σερβις-ανταλακτικα)και να αντεχει στην συνεχη καυση (θα ειναι η κυρια θερμανση).Αυτα που βρηκα εγω ειναι το www.fireblue.gr/index.php/εταιρείες/nord...5-nordpeis_akropolis
για το οποιο πηρα τηλ σε ανθρωπους που το εβαλαν και ΟΛΟΙ ηταν ενθουσιασμενοι(εγω ομως διατηρω επιφιλαξεις για το πως μια τοσο μικρη και ελαφρια,μιλαμε για ελαφρια εστια ειναι τοσο δυνατη) και η αλλη που ειδα εινα www.justshop.gr/?section=3383&language=e...34=7151&detail1634=1
οτι αλλο τζακι εχετε να προτεινετε
υγ. σε αυτο το σπιτι που μενω τωρα ειναι 90τμ καλα μονωμενο και εχω κυρια πηγη θερμανσης εδω και 2 χρονια ελληνικο ενεργειακο τζακι με 12-14 τονους ξυλα και αρκετα προβληματα και δεν θελω να εχω τα ιδια

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #108950 από sakpanoss
Απαντήθηκε από sakpanoss στο θέμα Επιλογή τζακιού για μεζονέτα 140τμ
Σε λίγη ώρα ερχεται ο τζακας στο σπίτι (μεζονέτα 80+52τμ)και θα τοποθετήσει το πρώτο τζάκι που αναφέρεις.Το εψαξα πολύ και ελπίζω να μην απαγοητευτώ το χειμώνα που έρχεται.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #108952 από Stavrax
Απαντήθηκε από Stavrax στο θέμα Επιλογή τζακιού για μεζονέτα 140τμ
@sootos
Για να έχεις τόσο ψηλούς βαθμούς απόδοσης που ζητάς απαιτείται ξύλο με πραγματικά χαμηλή υγρασία ή μπρικέτα (μόνο έτσι βλέπεις δευτερογενή που ανεβάζει την απόδοση). Υπάρχει η δυνατότητα να καις ξύλα διετίας ή μπρικέτα?
Άλλο σπίτι είναι η μεζονέτα από αυτό με το ελληνικό?
Τα ενενήντα τετραγωνικά με μπέρδεψαν...


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #108953 από sootos
Απαντήθηκε από sootos στο θέμα Επιλογή τζακιού για μεζονέτα 140τμ
ναι μπορω να αποθηκευω ξυλα 2ετιας
η μεζονετα ειναι αλλη στην οποια θα ειμαι τον χειμωνα και τα 90τμ ειναι αλλο σπιτι στο οποιο μενω τωρα
εγω ψαχνω για την μεζονετα 90+50τμ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #108954 από sootos
Απαντήθηκε από sootos στο θέμα Επιλογή τζακιού για μεζονέτα 140τμ
φιλε μου σε ποια περιοχη εισαι?θα το εχεις για κυρια θερμανση?με τι ζεστενοσουν μεχρι σημερα?και ποιο μοντελο πηρες ν25,ω27,ν30?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #108956 από aggelost
Απαντήθηκε από aggelost στο θέμα Επιλογή τζακιού για μεζονέτα 140τμ
Γει σου φιλε σε αυτα τα λεφτα κοιτα montegrapa maga fire,GLAM,το montegrapa το εχει η αδελφη μου τελειο. το ελληνικο ποιας εταιρια ειναι και σε ποια πολη εισαι :cheer: :cheer:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.077 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ