Βοήθεια στην επιλογή: REGAL Design 83/62 ή SPARTHERM LINEAR XL 900 14kW;

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #113582 από StavrosP
Αδάμ, παρέλαβες τελικά την κασέτα σου ? Μπορείς να μας πεις το κόστος αγοράς ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #113605 από ΑΔΑΜ
Απαντήθηκε από ΑΔΑΜ στο θέμα Τοποθέτηση SPARTHERM LINEAR XL 900 14kW;
Φίλε Σταύρο την τοποθέτησα την προηγούμενη Δευτέρα.Κάναμε το πρώτο άναμα αλλά ο καιρός δεν έχει βοηθήσει για να την ξαναανάψω και να βγάλω τα συμπεράσματά μου.Μου κόστισε 2500 μαζί με την τοποθέτηση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": StavrosP

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #113758 από StavrosP
Σ΄ευχαριστώ φίλε Αδάμ, με βοήθησες να ξεκαθαρίσω κάποια πράγματα. Είχα σχεδόν καταλήξει σ'αυτήν την κασέτα και με την επιλογή σου και τις απαντήσεις που πήρες είπα να κάνω κι εγώ την υπέρβασή μου. Ο τοπικός αντιπρόσωπος (Ηράκλειο) όμως κόντεψε να μου προκαλέσει εγκεφαλικό. 3220 αγορά μόνο, με την τοποθέτηση άγγιζε τις 4000! Κατάλαβα ότι με δούλευε, αλλά ήθελα να μάθω πόσο. Τώρα έμαθα ! :angry:
Έκανες τελικά θερμοθάλαμο ? Από θόρυβο το βεντιλατέρ πώς πάει ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #113781 από ΦΟΥΣΚΙΤΑΚΗΣ
Χωρίς να έχω τζάκι REGAL, αν δει κάποιος αυτό το βίντεο, θα πειστεί ότι υπάρχουν Ελληνικές εταιρείες που σέβονται τη δουλειά τους (προσωπική εκτίμηση το σχόλιο αυτό).

Last edit: 10 Χρόνια 5 Μήνες πριν by ΦΟΥΣΚΙΤΑΚΗΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #113812 από StavrosP
Μπορεί να έχεις δίκιο φίλε Φουσκιτάκη, αλλά πρέπει να δοκιμαστεί κάτι στο χρόνο.
Προσωπικά προτιμώ ελληνικά προϊόντα και χαίρομαι τις σωστές προσπάθειες, αλλά όταν δίνεις ένα σεβαστό ποσό και κάνεις μια κατασκευή που δεν αλλάζει εύκολα, θες να πας, όσο το δυνατόν, στα σίγουρα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #113905 από ΑΔΑΜ
Απαντήθηκε από ΑΔΑΜ στο θέμα REGAL Design 83/62 ή SPARTHERM LINEAR XL 900 14kW;
Παιδιά κι εγώ παρόλο τα όσα είχα διαβάσει εδώ στο forum για τα ελληνικά τζάκια, στη REGAL είχα καταλήξει.Απλά έτυχε να γνωρίσω 2 άτομα που είχαν βάλει ελληνική κασέτα-ΟΧΙ REGAL-τελείως απογοητευμένα από τις επιλογές τους και επηρεάστηκα αρνητικά χωρίς να φταίει η REGAL.Απλά όπως λέει η παροιμία, μαζί με τα ξερά καίγονται και τα χλωρά και πήρα την απόφαση να κάνω την οικονομική μου υπέρβαση.Κι ούτε είχα κανένα ζόρι να δώσω 700-800 ευρώ παραπάνω τις δύσκολες οικονομικά στιγμές που βιώνουμε σήμερα.Απλά όπως έγραψε κι ο Σταύρος,όταν δίνεις ένα σεβαστό ποσό και κάνεις μια κατασκευή που δεν αλλάζει εύκολα, θες να πας, όσο το δυνατόν, στα σίγουρα.
Πάντως Σταύρε, 3220 ευρώ για την κασέτα δεν είναι απλά κοροιδία,ΚΛΟΠΗ είναι.
Όσσ για την τοποθέτηση,εγώ θερμοθάλαμο δεν έκανα,ενώ για το βεντιλατέρ σε σχέση με αυτά που διάβασα εδώ μέσα περί ανυπόφορου θορύβου,εγώ ικανοποιημένος είναι.Το άν τελικά έκανα καλή επιλογή ή όχι θα το δείξει ο χειμώνας που έρχεται και πολύ περισσότερο όταν η 'γερμανίδα κούκλα' δοκιμαστεί στον χρόνο!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.067 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ