Αυτό είναι το σπίτι μου. Ποιο είναι το τζάκι μου;

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #109416 από Stavrax
Οι τιμές για ορισμένα από τα υλικά είναι αρκετά τραβηγμένες. Πχ ο μονωμένος αγωγός κοστίζει 45-50€/μέτρο. Η τιμή που πήρες για την εστία και τα περαστικά είναι καλές, όμως θα ήταν καλύτερο να την περνούσατε με ιζολ και όχι πετροβάμβακα. Οι θερμοκρασίες που αναπτύσσει στην πλάτη της θα προκαλούν δυσάρεστες μυρωδιές. Πάρε προσφορά και από άλλου πριν αποφασίσεις.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #109470 από petergi1
Ναι θα παρω και απο εναν ακομα.Η καμιναδα ειναι της atritube και δεν ξερω αλλα στο site σα να μου φαινονται λιγο καλυτερες απο τις αλλες μιας και εχουν και μεγαλυτερο παχος χαλυβα.Οι τιμες που μου εδωσε παντως ειναι καλυτερες απο της επισημης αντιπροσωπιας απ οτι βλεπω.Οσο για το ιζολ μου ειπε 18 φυλλα επι 16 ευρω το φυλλο τελικη τιμη.Γνωμες?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #109602 από petergi1
Κανεις γνωμη για τις καμιναδες αυτες?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #109603 από daskman
Μόλις τελείωσα την εγκατάσταση με αυτές τις καμινάδες..πολύ καλή εφαρμογή παρόλο το μέγεθος τους και άριστοι σφικτηρες

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #109604 από petergi1

daskman έγραψε: Μόλις τελείωσα την εγκατάσταση με αυτές τις καμινάδες..πολύ καλή εφαρμογή παρόλο το μέγεθος τους και άριστοι σφικτηρες

Και απο τιμες τις ιδιες περιπου με αυτες που γραφω παραπανω?Αξιζει τα παραπανω λεφτα δηλαδη λες?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #109620 από daskman
Δεν ξέρω τι τιμές θα τις πάρεις εγώ τις πήρα σε τιμές κόστους ..και ο Τζακας μου εντυπωσιαστηκε απο την ποιότητα και το φινιρισμα τους.0.5 mm ειναι οι δικές μου

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.107 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ