Επιλογή υδραυλικού τζακιού

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #104830 από ZISTE
Επιλογή υδραυλικού τζακιού δημιουργήθηκε από ZISTE
Παιδιά μένω Γιάννενα και έχω μια μεζονέτα 120 τμ (60+60)με ξύλινα κουφώματα. προσανατολίζομαι σε υδραυλικό τζάκι. Έχει κανείς αποψη για τα Ιταλικά Klover ή να πάω σε δοκιμασμενες λύσεις πχ edilcamin?
Ευχαριστώ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #104834 από trelos_panos
Απαντήθηκε από trelos_panos στο θέμα Επιλογή υδραυλικού τζακιού
Πολύ καλά τα klover αλλά τι εννοείς να πας σε δοκιμασμένη λύση edilkamin;;Θεωρείς τα edilkamin καλά να φανταστώ;;Πήγαινε σε έναν έμπορο,όποιος το έχει αναμμένο,το μελετάς μετά την επίδειξη που θα σου κάνει και αποφασίζεις αφού συγκρίνεις τα πάντα.Γιατί βλέπω ότι ψηλά τα έχουν μερικοί τα edilkamin στην αντίληψη τους...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #104835 από ZISTE
Απαντήθηκε από ZISTE στο θέμα Επιλογή υδραυλικού τζακιού
Σ ευχαριστώ για την άμεση απάντηση. Τα edilcamin κυκλοφορούν πολύ στην αγορά οπότε απο αυτή την πλευρά είπα δοκιμασμένη λύση. Τα Klover δεν τα ήξερα καθόλου (βέβαια δεν είμαι και πολύ σχετικός) τώρα το ψάχνω. Τί άλλο θα μπορούσες να προτείνεις μιάς και φαίνετε να το κατέχεις το θέμα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #104855 από aggelost
Απαντήθηκε από aggelost στο θέμα Επιλογή υδραυλικού τζακιού
Τα KLOVER θεωρουνται πολυ καλα ανωτερα τον edilkamin παρα πολυ καλα ειναι τα MONTEGRAPA GLAM BRUNER CLIMA CALOR αυτα για μενα ειναι μερικα απο τα καλυτερα ειναι ομως ακριβα η NORDIKA ειναι λιγο πιο οικονομικη υπαρχουν πολες επιλογες

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #104857 από anisos
Απαντήθηκε από anisos στο θέμα Επιλογή υδραυλικού τζακιού
www.caminodesign.gr/prisma---idro.html φίλε δες και τo caminodecign.... ειναι ελληνικο και αξίζει πάρα πολύ έχω βάλει το εχω δουλεψει και η πελατες μου ειναι πολυ ευχαριστημένοι...
Last edit: 10 Χρόνια 9 Μήνες πριν by anisos.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #104858 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Επιλογή υδραυλικού τζακιού
Ενας από τα Business members του energ είναι η Kratki με πολλες λύσεις στο συγκεκριμένο κομμάτι.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.064 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ