Ψάχνω γωνιακό τζάκι

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #95357 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Ψάχνω γωνιακό τζάκι
Όπως σου είπε και ο Stavrax, ή θα βάλεις μονόφατσο να κοιτάει μπροστά, ή ξεχνάς το πρώτο έπιπλο στο σχέδιο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #95360 από SaNdMaN
Απαντήθηκε από SaNdMaN στο θέμα Ψάχνω γωνιακό τζάκι

degeor έγραψε: Αυτό που δείχνεις είναι δίφατσο και όχι γωνιακό. Στη γωνία σου ταιριάζει και γωνιακό και τρίφατσο, πάρε μια ιδέα και εδώ :
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...8&id=48511&Itemid=53


έχεις δίκιο, δεν ήξερα για τη λέξη διφατσο. όλα γωνιακά τα λέω. Τώρα αυτό που θα ταίριαζε (επιθυμία της γυναίκας) και σύμφωνα με ανθρώπους που έφερα μου πρότειναν το regal. Ο χώρος φαίνεται και από την συνημμένη φωτό. Καμιά μάρκα της προκοπής με δοκιμασμένη συνταγή?
Συνημμένα:
Last edit: 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #95364 από SaNdMaN
Απαντήθηκε από SaNdMaN στο θέμα Ψάχνω γωνιακό τζάκι

Asteris έγραψε: Όπως σου είπε και ο Stavrax, ή θα βάλεις μονόφατσο να κοιτάει μπροστά, ή ξεχνάς το πρώτο έπιπλο στο σχέδιο.



Αλλαζει ολο το αρχιτεκτονικο σχεδιο αλλα εχεις δικο οσο το σκεφτομαι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #95369 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Ψάχνω γωνιακό τζάκι
Έχω αντίστοιχο έπιπλο στους 70 πόντους απόσταση και του έχω ρίξει κιλίμι από πάνω, ανέβαζε πάνω από 60 βαθμούς θερμοκρασία. Όχι να το έχεις κολλητά, θα πάρει φωτιά κανονικά. Μιά φορά τώρα που το σκέφτομαι, είχα βάλει ένα κούτσουρο για στέγνωμα στους 20 πόντους και μισή ώρα μετά, στο τσαφ το προλάβαμε πριν αρπάξει, κάπνιζε σαν αράπης...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #95377 από degeor
Απαντήθηκε από degeor στο θέμα Ψάχνω γωνιακό τζάκι
Ίσως και σε μονόφατσο ή τρίφατσο λοξά στη γωνία σαν το λινκ που παρέπεμψα να έβαζες να μην έχεις πρόβλημα με την θερμοκρασία στα έπιπλα από αντανάκλαση μετρώντας όμως ακριβώς και αφήνοντας απόσταση ασφαλείας από τα έπιπλα και φαίνεται πιό όμορφο. Ο κουμπάρος μου πάντως που έχει βάλει regal μονόφατσο δηλώνει ευχαριστημένος

Ένας άγνωστος, είναι ένας φίλος που δεν έχεις γνωρίσει ακόμα !!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #95406 από Στελιος1
Απαντήθηκε από Στελιος1 στο θέμα Ψάχνω γωνιακό τζάκι
Επι τελους λογικευεσαι, δεν μιλησα γιατι τα ειπε ολα ο stavrax πιο πριν και ο Αστερης στα εξηγησε κ αλλο. Ακου τι σου λενε κ ασε τα ''αρχιτεκτονικα'', αν ηταν πραγματικα τετοια (αρχιτεκτονικα) τα ιδια θα επρεπε να σου λενε και αυτα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.063 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ