Τζάκι ET-100 (Praktiker)

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #92208 από Ionas
Απαντήθηκε από Ionas στο θέμα Τζάκι ET-100 (Praktiker)
@Kosmidis80
Σε φχαριστώ για την πρόταση! Για ποιο ακριβώς Invicta μιλάς;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #92223 από ragavelas
Απαντήθηκε από ragavelas στο θέμα Τζάκι ET-100 (Praktiker)
To μοντέλο στο οποίο αναφέρεται ο kosmidis80 ειναι το selenic.

Εδώ μπορείς να διαβάσεις για το συγκεκριμένο τζάκι.

Επίσης υπάρχει και αυτό , ποιο οικονομικό (αλλά και πιο μικρό νομίζω).

Και να θυμάσαι ότι το σημαντικό είναι η τοποθέτηση. Εκεί γίνονται πολλές φορές μεγάλα λάθη από τους μαστόρους και μετά προσπαθούμε να διορθώσουμε την κατάσταση. Διαβάζοντας το τόπικ τζάκια ενεργειακά θα το διαπιστώσεις.

Καλή μελέτη!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #92225 από Stavrax
Απαντήθηκε από Stavrax στο θέμα Τζάκι ET-100 (Praktiker)
Το τζάκι του πρακτικερ το έχω δει από κοντά και δεν μου γέμισε το μάτι. Πολύ λεπτό το μαντέμι και προχειροδουλειά. Στις επιλογές σου να προσθέσεις και τα κράτκι για τα οποία αυτή τη στιγμή τρέχει και μια προσφορά για τα μέλη του energ. Εγώ έχω βάλει το πρισματικό της ινβικτα και είμαι πολύ ευχαριστημένος, αλλά βλέποντας από κοντά τα κρατκι στην τελευταία έκθεση η προσωπική μου άποψή είναι ότι είναι πιο καλά. (Παχυτερο μαντεμι, καλύτερο φινιρισμα).


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν by Stavrax.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #92229 από Ionas
Απαντήθηκε από Ionas στο θέμα Τζάκι ET-100 (Praktiker)
Ευχαριστώ πάρα πολύ για τις συμβουλές.

Υπάρχει αντιπρόσωπος στην Ελλάδα για τα Invicta selenic; Μια μικρή έρευνα που έκανα δεν έχω εντοπίσει κάτι σχετικό. Αναρωτιέμαι δηλαδή τί γίνεται σε περίπτωση ζημιάς ή βλάβης (π.χ. σπάσιμο παραθύρου). Το ίδιο ισχύει και για τα Kratki. Υπάρχει άμεση προμήθεια ανταλλακτικών;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #92263 από caftis
Απαντήθηκε από caftis στο θέμα Τζάκι ET-100 (Praktiker)
Για την kratki εχουμε εδω τον επίσημο αντιπρόσωπο μπορει να μας πει για τα ανταλακτικα .Εγώ βλεπω να επωφελουμε την προσφορά και να χτυπαω μια εστία τις εχω δει απο κοντά και σε λειτουργία και ειναι ερκετα καλες.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #92310 από Ionas
Απαντήθηκε από Ionas στο θέμα Τζάκι ET-100 (Praktiker)
Παιδιά, σας ευχαριστώ όλους που απαντήσατε τόσο γρήγορα! Μου δίνει κουράγιο ότι ήδη όσοι γράφουν εδώ έχουν δοκιμάσει τζάκια και δεν μιλούν θεωρητικά και απ᾽ έξω. Αυτό σημαίνει ότι είναι το φόρουμ λειτουργικό. Προσωπικά, αναζητούσα έναν χώρο με κριτικές από ειδικούς, π.χ. μηχανολόγους. Αλλά αυτό που έχω συναντήσει με υπερικανοποιεί διότι υπάρχει το προσωπικό στοιχείο και η εμπειρία.

Μόλις επέστρεψα από το Leroy Merlin και είδα τα Invicta selemic. Είμαι σχεδόν βέβαιος ότι θα πάρω το 700. Έχει μόνο μία έξοδο για καπνό. Είναι πράγματι ενεργειακό; Ή κατατάσσεται στην κατηγορία «τζακόσομπα»;

Moυ είπαν ακόμη ότι δεν έχουν manual. Τί κάνω σε αυτή την περίπτωση;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.065 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ