Επιλογή τζακιού: Dovre 2180 vs LaNordica Monobloco Piano 750 vs Invicta 800 Panoramique

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91230 από kkavalas
χεραιτω το forum.ειμαι αναμεσα στην επιλογη των: dovre2180cbgdcp 17kw, lanordica monobloco piano 750 16,6kw, invicta 800 panoramigue 15 kw.οποιος γνωριζει κατι για τα τζακια αυτα θα ηθελα τη γνωμη του.asteris θα ηθελα και τη γνωμη σου αν γινεται ως πιο γνωστη.ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια σας.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91247 από Asteris
Θα σε ζεστάνουν όλα. Το ποιό θα διαλέξεις, εξαρτάται από το τι θες να κάνεις στο σπίτι σου, πόσα μέτρα είναι, τι διαρρύθμιση έχει, αν θα στείλεις αέρα μόνο στο σαλόνι ή και σε αεραγωγούς και διάφορα άλλα. Ξεκίνα να μας παρουσιάσεις το σπίτι σου και το τι θες να πάρεις από το τζάκι.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": kkavalas

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91590 από GGEOR7777
Για χαρα και από μένα φίλε,
Εγώ έχω το dovre πρώτη χρονιά φέτος
Και είμαι κατευχαριστημενος.
Δεν εβαλα καθόλου πετρέλαιο φετος,με 5 τόνους
ξύλα ως τώρα για σπίτι 110τ.μ για πλάκα μου
το κάνει φούρνο (έχω συνδέσει αεραγωγούς σε όλα τα δωμάτια.
Ελπίζω για τον χώρο σου με μιά σωστή μελέτη
να τον ζεστά εις
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": kkavalas

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91650 από kkavalas
προκειτε να ζεστανω 135τμ.θα δινει αερα απο τις μπροστινες περσιδες ζεσταινοντας καθιστικο-σαλονι και μεσω ενος καναλιου 8μ θα φευγει απο το διπλα και θα δινει στο διαδρομο ωστε να περνουν 3 υπνοδ.49τμ συν διαδρομος 5τμ.απλα θελω να μου πειτε ποιο εχει πιο καλη κατασκευη-αποδοση-αξιοπιστια.αν μπορει και καποιος να βοηθησει ωστε να ανεβασω σχεδιο δεκτη καθε βοηθεια.mail Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91782 από kkavalas

Συνημμένο αρχείο:

Όνομα Αρχείου: spiti.pdf
Μέγεθος αρχείου:33 KB
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91862 από gkesi
Κι εγώ την 2180 έχω δεύτερη χρονιά φέτος στη βόρεια Ελλάδα και δεν έχω κάψει ούτε ένα λίτρο πετρέλαιο. Πήρα 8 τόννους φέτος και μέχρι τώρα έχω κάψει τους μισούς σε 110 μέτρα σπίτι. Είμαι πολύ ευχαριστημένος αν και δεν κατάφερα όπως θα ήθελα, να μεταφέρω ζεστό αέρα στα δωμάτια με χαμηλές στάθμες θορύβου. Οπότε μιλάμε για 23 έως 25 βαθμούς στην σαλοκουζίνα και 20 έως 22 στα δωμάτια με ανοιχτές πόρτες. Την 750 Lanordica την είδα στην έκθεση και μου άρεσε πάρα πολύ αλλά δεν την είδα να δουλεύει. Η invicta μάλλον παίζει σε χαμηλότερη κατηγορία όπως άλλωστε και τα λεφτά που ζητάει, χωρίς όμως αυτό να σημαίνει ότι δεν θα κάνει αξιοπρεπώς την δουλειά σου.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": kkavalas

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.074 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ