Τα φώτα σας: αγορά τζακιού (έως 1300€ με τα υλικά)

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #89086 από caftis
Θα παω και απο τον Δημήτρη που ειναι γειτονας μου , απλα επειδη χτες το βράδυ πούλησα την πορτα που είχα και με εχει φαει το μικρόβιο της αγορας θελω να παρω και απο άλλους απόψεις γιατι πάντα υπαρχουν περισοτερες απο μια ιδέες για το ιδιο αντικείμενο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #89534 από caftis
Όσοι εχουν παρόμοιες εγκαταστασεις σε μεζονέτες εχουν δει αποτελεσμα ικανοποιητικο και αν το εχουν παρουσιάσει εδώ σε ποιο τοπικ ειναι γιατι μου εχουν φυγει τα ματια απο το διάβασμα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #89766 από house
για μενα λες ???? ακριβος το ιδιο σπιτι παν κατ εχουμε ... αλλα για τα λεφτα που λες δεν φτανουν

οποτε 2 λυσεις για φτηνα , κοιτα για αυτα εδω τα κρατκι που εχουμε και τον αντιπροσωπο εδω μεσα ( μας ζαλιζει αλλα καλος :p)
και μετα τραβα στο λερου .... πριν πας μαλλον μπες στο συτε απ την ινβικτα και δες τα μοντελα ! ( εκει μπορει να μην τα εχουν ολα )

Απο εκει και περα , αμα ποιανει το χερι , η' δες εχει και ετοιμα , φτοιχνεις το τζακι αναλογα πως λεει ο κατασκευαστης του


ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΙΟ :D

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #89781 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

house έγραψε: γ που εχουμε και τον αντιπροσωπο εδω μεσα ( μας ζαλιζει αλλα καλος :p)


κύριε house κάπου διάβασα οτι θα ερχόσουν και εσυ στην έκθεση και σε περίμενα με ανυπομονησία αλλά είτε δε μου συστήθηκες ή δεν ήρθες ή το έκανες και δεν το κατάλαβα !!!μιας και μας τελείωναν τα ξύλα θα σε πέταγα στο στο τζάκι να δούμε τι θερμογόνος βγάζεις αλλά μου την γλίτωσες.....!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #89790 από house
ειχα δουλεια , αλλιως θα στο ανατίναζα για πλακα .... κερδισες που δεν ηρθα , εχασα που δεν ηρθα ..... ο κοσμος ειναι μικρος μην μασας ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.063 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ