Αγορά εστίας Nordpeis

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #90987 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
απο τη στιγμή που μου δίνεις το δικαίωμα να σου μιλάω στον ενικό συνεχίζουμε έτσι . :)
έτσι λοιπόν εξηγούνται όλα !!!άρα με την κ7 που δίνω δώρο στο φόρουμ θα την καίτε 2,5 ώρες την ημέρα και θα είστε καλυμμένοι !! τελικά δεν πουλάω τζάκια πυρηνικούς αντιδραστήρες πουλάω !!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91491 από demosthenes
Απαντήθηκε από demosthenes στο θέμα Αγορά εστίας Nordpeis
Τελικά ρε παιδιά τα nordpeis είναι καλα τζάκια ναι η όχι, γιατι πολυ ατάκα παίζει εδω αλλα απο ουσία δεν βλέπω τεκμηριωμένες απαντήσεις. Το παλικάρι που έβαλε το τζάκι στην Πάτρα είναι ο κατάλληλος να μας απαντήσει σε όλους εμάς που σκεφτόμαστε να βάλουμε αυτές τις εστίες

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91694 από Gdevil
Απαντήθηκε από Gdevil στο θέμα Αγορά εστίας Nordpeis
@demosthenes,
τα όσα σχόλια και "ατάκες" φαντάζομαι πως είδες αφορούσαν το ότι η συγκεκριμένη εταιρεία που πουλάει εστίες έφτασε (προσωπική θεώρηση) για λόγους εντυπωσιασμού και μόνο να γράψει και να διαφημίσει και μάλιστα σε έκθεση εστία που μπορεί (??) (τα ερωτηματικά γιατί δεν το έχω δει κάπου σε κάποιο επίσημο έντυπο) να "ζεσταίνει" ένα σπίτι με κατανάλωση 0,6 κιλά ξύλα την ώρα.


Ειδικός δεν είμαι. Οτι γράφω είναι προσωπικές σκέψεις. Όποιος τις διαβάζει ας τις κρίνει πριν τις αποδεχτεί ή πριν τις απορρίψει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91745 από demosthenes
Απαντήθηκε από demosthenes στο θέμα Αγορά εστίας Nordpeis

Gdevil έγραψε: @demosthenes,
τα όσα σχόλια και "ατάκες" φαντάζομαι πως είδες αφορούσαν το ότι η συγκεκριμένη εταιρεία που πουλάει εστίες έφτασε (προσωπική θεώρηση) για λόγους εντυπωσιασμού και μόνο να γράψει και να διαφημίσει και μάλιστα σε έκθεση εστία που μπορεί (??) (τα ερωτηματικά γιατί δεν το έχω δει κάπου σε κάποιο επίσημο έντυπο) να "ζεσταίνει" ένα σπίτι με κατανάλωση 0,6 κιλά ξύλα την ώρα.


ποια εστια ειναι αυτη θυμασαι το μοντελο να το ψαξω λιγο γιατι και εμενα μου φαινετε περιεργο

μηπωσ ενοεισ αυτη justshop.gr/?section=4000&language=el_GR...34=4530&detail1634=1

justshop.gr/?section=4000&language=el_GR...34=4024&detail1634=1

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91856 από Στελιος1
Απαντήθηκε από Στελιος1 στο θέμα Αγορά εστίας Nordpeis
Βρε παιδια σιγουρα καταναλωση ελεγαν με το 06 η μηπως εκπομπες διοξειδιου?
Δημοσθενη οι γνωμες καθε χρηστη τζακιου ειναι υποκειμενικες (χωρις να παραβλεπεται η βαρυτητα τους αν συνταυτιζονται και με αλλες), αν ο φιλος απο Πατρα ετυχε να εχει σκατοξυλα, η πολυ καλα ξυλα πχ οσο και να το γνωριζει αυτο αμεροληπτος δεν θα μπορεσει να ειναι.
Ενα κουτι ειναι ολα τα τζακια, εγω θα προτιμουσα στα ιδια λεφτα (αυτα που θα διαθεσω, οχι αυτα που θα με δελεασουν περισσοτερο, δηλαδη.. αποπφασισα να δωσω για τζακι τοσα) πχ ενα Πολωνικο η ουκρανικο, η δε ξερω τι αλλο, επειδη εχουν μικροτερους μισθους απο εμας παρα ενα Νορβηγικο που εχουν μισθους απο τ υψηλοτερους στ κοσμο διοτι θα το χρυσοπληρωνα μαλλον αδικα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91858 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
κύριε Στέλιο διόρθωση Πολωνικό που το αγοράζεις για Νορβηγικό !!! και ναι είχαν ένα τεράστιο αυτοκόλλητο πάνω από το τζάκι που έγραφε 0,6 κιλά ξύλο την ώρα .
άσχετα από την όποια πολιτική διαφήμισις για το πού κατασκευάζονται ή για το πόσο καίνε όποιος έχει τα λεφτά είναι μια πολύ καλή εστία .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.089 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ