Ντίζα για καθαρισμό του τζακιού από την εστία

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #86222 από geo77soup

dimlyk έγραψε: soldatos.gr/shop/index.php

κανε μια δοκιμη :)

Δοκίμασα .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #86223 από geo77soup

tas έγραψε:

geo77soup έγραψε:

tas έγραψε: Με ντίζα, από κάτω προς το πάνω, καθαρίζει το δικό μου ένας που βρίσκεται προς Περαία Θεσσαλονίκης. Κάποια στιγμή τον είχα ρωτήσει πόσο του βγήκε. Γύρω στα 5-6 κατοστάρικα είχε πει, μαζί με το καρούλι και 2-3 βούρτσες. Η ντίζα του κάνει και για 6όροφη οικοδομή.

Ρίξε κανένα τηλ να μάθουμε πού την πήρε ή αν την εμπορεύεται και ο ίδιος ;



Δε συμφέρει, εκτός αν σκοπεύεις να το χρησιμοποιήσεις επαγγελματικά. Του είχε βγει πάνω από έξι κατοστάρικα, που είχα πει. 685 + ΦΠΑ για την ακρίβεια.
Η ντίζα είναι φτιαγμένη από ένα ειδικό κράμα τριών υλικών. Εχει "νεύρο" και μπορεί να καθαρίσει πολύ εύκολα και καμινάδες 20 μέτρων. Εγινε με παραγγελία από το εξωτερικό. Δεν αξίζει αν το θέλεις μόνο για τη δική σου καμινάδα, που θα την καθαρίσεις μια, το πολύ δυο φορές το χρόνο. Η βούρτσα που χρησιμοποιεί κάνει περίπου 45 ευρώ, σε αντίθεση με αυτές που κυκλοφορούν και έχουν γύρω στο 10άρικο. Με 3-4 καθαρισμούς μ.ο. που κάνει αυτός καθημερινά, μιλάμε για περίπου 80-100 τον μήνα.
Για οικιακή χρήση, προτιμότερο είναι αυτό που πρότεινε ο Asteris. Εκτός αν σε ενδιαφέρει επαγγελματικά...

Επειδή θέλω να ασχοληθώ επαγγελματικά μπορείς στο email:geo77soup@gmail.com να μου στειλεις κάποιο τηλέφωνο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #86224 από geo77soup

maraplus έγραψε: Geo σε βλέπω να το κανεις επαγγελμα για να βγαλεις το κοστος της ντιζας που ψαχνεις.
Δοκιμασε με το σχινακι και εάν δεν σου κάνει τοτε βρες αλλη λύση. Μετα ξεκινα με συρμα και τελος το συρματοσχοινο. Ψαξε και στα ναυτιλιακά υπάρχουν λεπτα συρματοσχοινα για τα πανια από μικρά ιστιοπλοικά

Θέλω κάτι το ιδιαίτερο για επαγγελματική χρήση.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #86695 από tas

geo77soup έγραψε:

tas έγραψε:

geo77soup έγραψε:

tas έγραψε: Με ντίζα, από κάτω προς το πάνω, καθαρίζει το δικό μου ένας που βρίσκεται προς Περαία Θεσσαλονίκης. Κάποια στιγμή τον είχα ρωτήσει πόσο του βγήκε. Γύρω στα 5-6 κατοστάρικα είχε πει, μαζί με το καρούλι και 2-3 βούρτσες. Η ντίζα του κάνει και για 6όροφη οικοδομή.

Ρίξε κανένα τηλ να μάθουμε πού την πήρε ή αν την εμπορεύεται και ο ίδιος ;



Δε συμφέρει, εκτός αν σκοπεύεις να το χρησιμοποιήσεις επαγγελματικά. Του είχε βγει πάνω από έξι κατοστάρικα, που είχα πει. 685 + ΦΠΑ για την ακρίβεια.
Η ντίζα είναι φτιαγμένη από ένα ειδικό κράμα τριών υλικών. Εχει "νεύρο" και μπορεί να καθαρίσει πολύ εύκολα και καμινάδες 20 μέτρων. Εγινε με παραγγελία από το εξωτερικό. Δεν αξίζει αν το θέλεις μόνο για τη δική σου καμινάδα, που θα την καθαρίσεις μια, το πολύ δυο φορές το χρόνο. Η βούρτσα που χρησιμοποιεί κάνει περίπου 45 ευρώ, σε αντίθεση με αυτές που κυκλοφορούν και έχουν γύρω στο 10άρικο. Με 3-4 καθαρισμούς μ.ο. που κάνει αυτός καθημερινά, μιλάμε για περίπου 80-100 τον μήνα.
Για οικιακή χρήση, προτιμότερο είναι αυτό που πρότεινε ο Asteris. Εκτός αν σε ενδιαφέρει επαγγελματικά...

Επειδή θέλω να ασχοληθώ επαγγελματικά μπορείς στο email:geo77soup@gmail.com να μου στειλεις κάποιο τηλέφωνο



Εστειλα στο mail σου ένα λινκ με την ιστοσελίδα του, όπου θα βρεις και τα στοιχεία επικοινωνίας. Βέβαια, αν του πεις ότι το θέλεις για επαγγελματική χρήση, δε ξέρω κατά πόσο θα το δει ανταγωνιστικά και θα σε ενημερώσει αναλυτικά για όσα θέλεις να μάθεις. Ελπίζω να βοήθησα...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": geo77soup

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.059 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ