Τζάκι υδραυλικό Caminodesign 810

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #58089 από anisos
Τζάκι υδραυλικό Caminodesign 810 δημιουργήθηκε από anisos
καλησπερα σας ψαχνω τζακι της caminodesign και συγκεκριμενα το υδραυλικο 810 υπαρχει καποιος επαγελματιας να με προμηθεύσει??? ενδιαφερομαι για αμεση αγορα ευχαρηστω..
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by anisos.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": sofkos

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #58099 από tas
Απαντήθηκε από tas στο θέμα Τζάκι υδραυλικό Caminodesign 810

anisos έγραψε: καλησπερα σας ψαχνω τζακι της caminodesign και συγκεκριμενα το υδραυλικο 810 υπαρχει καποιος επαγελματιας να με προμηθεύσει??? ας μου στηλη πμ εδω η στο xxxxx@gmail.com ενδιαφερομαι για αμεση αγορα ευχαρηστω..



Καλωσόρισες...
Πες μας σε ποια περιοχή βρίσκεσαι, για να σε βοηθήσει κάποιος. Τον Σαμουκατσίδη τον πήρες τηλέφωνο για να σε καθοδηγήσει;
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by GT. Αιτία: Διαγραφή στοιχείων επικοινωνίας (από παράθεση)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #58101 από GT
Απαντήθηκε από GT στο θέμα Τζάκι υδραυλικό Caminodesign 810
Καλωσήρθες στο φόρουμ!

Αν κατάλαβα καλά, απευθύνεσαι σε εμπόρους αποζητώντας προσφορές?

Αν ναι, μη με παρεξηγήσεις, αλλά το συγκεκριμένο φόρουμ δε λειτουργεί ακριβώς έτσι... ;)

Είναι χώρος συζήτησης καταναλωτών και όχι εμπορίας.

Εν προκειμένω, θα μπορούσε πχ να γίνει συζήτηση για τη συγκεκριμένη εστία που σε ενδιαφέρει, ώστε να σε βοηθήσει στην επιλογή σου (αν και είσαι πλέον έτοιμος για αγορά).

Ειδικά στην περίπτωσή σου, όταν με το καλό την εγκαταταστήσεις, θα μπορούσες να μας κάνεις μια παρουσίαση, εμπλουτίζοντάς τη τακτικά με τις διαπιστώσεις σου, ώστε να ενημερωθούν και άλλοι ενδιαφερόμενοι.


Ακόμα στα πετρέλαια...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #58106 από anisos
Απαντήθηκε από anisos στο θέμα Τζάκι υδραυλικό Caminodesign 810
καλησπερα παιδια ειμαι επαγγελματιας. τον σαμουκατσίδη τον πηρα τηλ σημερα μου επε παραδοση μετα απο εναν μηνα,, αλα επειδη οτι βλεπω θα χασω τον πελατη μου ψαχνω αν υπαρχη καποιος επαγγελματιας να με προμηθεύσει...τώρα εάν απαγορεύεται το καταλαβαίνω ας σβηστει το ποστ μου ευχαρηστω..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #58117 από GT
Απαντήθηκε από GT στο θέμα Τζάκι υδραυλικό Caminodesign 810

anisos έγραψε: καλησπερα παιδια ειμαι επαγγελματιας. τον σαμουκατσίδη τον πηρα τηλ σημερα μου επε παραδοση μετα απο εναν μηνα,, αλα επειδη οτι βλεπω θα χασω τον πελατη μου ψαχνω αν υπαρχη καποιος επαγγελματιας να με προμηθεύσει...τώρα εάν απαγορεύεται το καταλαβαίνω ας σβηστει το ποστ μου ευχαρηστω..


Η ειλικρίνειά σου σε τιμάει. ;)

Σου εύχομαι να βρεις την άκρη με κάποιο τρόπο και να διεκπεραιώσεις τη δουλειά, οι εποχές είναι δύσκολες για χαμένα μεροκάματα... :(

Εφόσον επιθυμείς να παραμείνεις στην παρέα μας, σε παρακαλώ να μελετήσεις προσεκτικά τους Όρους Χρήσης και Κανόνες Λειτουργίας .

Ευχαριστώ! :)


Ακόμα στα πετρέλαια...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": tas, anisos

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #64510 από anisos
Απαντήθηκε από anisos στο θέμα Τζάκι υδραυλικό Caminodesign 810
καλησπερα ειμαι επαγγελματιαςκ δουλευω ενεργειακα τζακια και σομπες..δεν ειμαι πολλα χρονια στο επαγγελμα. και ακομα μαθαινω. και προσφατα ανοιξα ένα μαγαζάκι..από τζάκια εχω δουλεψει piazzetta art fair bef και διαφορα ελληνικα oπως βιομαρκ και απο εναν alexader fusha απο κοζανη... στο θεμα μας τωρα.. ενας πελατης μου παρηγγειλε εαν υδραβλικο απο camino design.. δεν εχω βαλει ποτε τετοια μαρκα... εχει βαλει απο εδω μεσα κανεις να μου πει εντυπωσεις??????

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.064 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ