Εστία Eco Power: πώs σαs φαίνεται;

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #52130 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Εστία Eco Power: πώs σαs φαίνεται;
θα την βρεις στα παραπανω λινκ :)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #52131 από kgardas
Απαντήθηκε από kgardas στο θέμα Εστία Eco Power: πώs σαs φαίνεται;

dimlyk έγραψε: θα την βρεις στα παραπανω λινκ :)


:) :) Έχεις δίκιο! Πήγε το μάτι μου στις φωτογραφίες και αγνόησα τα υπόλοιπα! Ευχαριστώ!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #52205 από giorgopap
Απαντήθηκε από giorgopap στο θέμα Εστία Eco Power: πώs σαs φαίνεται;
αν δεν κανω λαθοs η τιμη τηs ειναι 1700-1800 ευρω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #52277 από house
Απαντήθηκε από house στο θέμα Εστία Eco Power: πώs σαs φαίνεται;
Μια χαρα τιμη , οσο πληρώνουμε και μια αλλοδαπη !
Δεν θα την παρεις για γυναικα , οποτε διαλεξε μια αλλοδαπη !

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #54925 από petergi1
Απαντήθηκε από petergi1 στο θέμα Εστία Eco Power: πώs σαs φαίνεται;

giorgopap έγραψε: αν δεν κανω λαθοs η τιμη τηs ειναι 1700-1800 ευρω


Δεν νομιζω να ειναι αυτη η τιμη της αλλα αν την εχεις βρει πες μας που για να την βαλουμε και εμεις αν ειναι...
Πηγα και εγω λοιπον σε ενα τζακα εδω στην Πατρα που ειμαι και μου εβγαλε προσφορα την eco power 920 η οποια ειναι λεει 18kw (προφανως με κοροιδεψε)αφου παντου την δινουν για 12-15kw αλλα παιδια ειχε μια palazzetti διπλα με 2600ευρω η οποια σε θεμα ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ παντα γιατι δεν εχω ιδεα απο λειτουργια ηταν μερα-νυχτα.Επαθα την πλακα μου με τον ελληνα...η πορτα μπροστα οταν την σηκωσα εκανε ενα φφφφφφ και ανοιξε σχεδον αθορυβα....σαν μερσεντες που λεμε αλλα η ιταλικη ηταν λες και ανοιξα τανκς.Εγω παντως σαν κατασκευη επαθα την πλακα μου και μου ειπε ο τζακας οτι την εχει βαλει σε πανω απο 50 πελατες εδω Πατρα που ειμαι και να παμε να την δω σε λειτουργια οποτε θελω και ολοι λενε τα καλυτερα λεει.Η προσφορα ηταν 2850 τελικη τιμη με καμιναδες και 2 αεραγωγους σε 2 δωματια λογω του δυνατου μοτερ λεει το παμε και στα 7-8 μετρα τον αεραγωγο.Η τιμη του τζακιου σαν εστια ηταν 2300 αρα κοστος εγκαταστασης 550 μετα απο προσφορα.Αυτα απο μενα που την ειδα απο κοντα χωρις να ειναι σε λειτουργια αλλα τι να πω ρε παιδια 2850 πολλα λεφτα γι αυτο θα παω και αλλου μιας και δινω το πολυ μεχρι 2300 αλλα με εξαφανιζομενη πορτα που θελω παμε οριακα ρε γμτ τοσο χαμηλα...τεσπα αυτα...ΑΑΑΑ και 10 χρονια ΕΓΓΥΗΣΗ παρακαλω για ΟΛΑ.....στα πολυ συν και αυτο
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by petergi1.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #55686 από anastas
Απαντήθηκε από anastas στο θέμα Εστία Eco Power: πώs σαs φαίνεται;
Ύστερα από την επίσκεψή μου σε φιλικό σπίτι που είδα την συγκεκριμένη εστία της Καμινοτεχνικής,
οι εντυπώσεις μου ήταν κάτι παραπάνω απο καλές.
Πραγματικά με εξέπληξε σαν ζέστη σε σχέση με αντίστοιχα που έχω δει..κ απο αισθητικής
άποψης αρκετά όμορφο.

Αφού λοιπόν έκανα μια έρευνα αγοράς κατέληξα στην αρχική μου επιλογή και αποφάσισα να
βάλω το ΕcoPOWER prisma.
Και εγώ απο πάτρα το αγόρασα και έμεινα αρκετά ικανοποιημένος με την τοποθέτηση.
Πραγματικά φέτος στα πρώτα κρύα ανταποκρίθηκε πλήρως σε ένα σπίτι 100τμ. με μέτριες μονώσεις.
Αν και διακρίνω ένα φόβο για τους Έλληνες κατασκευαστές η εταιρία αυτή είναι σίγουρα ένα σκαλί παραπάνω σε σύγκριση με άλλες

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.063 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ