Προτάσεις για κασέτα!

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #51502 από haris21
Προτάσεις για κασέτα! δημιουργήθηκε από haris21
Καλημερα ,εχω ξαναγραψει οτι ενδιαφερομαι να κανω μια μετατροπη ανοιχτου τζακιου σε ενεργεικο με κασετα αεροθερμη .Το το τζακι εχει διαστασεις 60cm βαθος ,64cm ανοιγμα και 60cm υψος.Θα ηθελα αν μπορειτε να μου προτινετε καποιες κασετες δοκιμασμενες απο εσας και που κανουν στις διαστασεις του τζακιου μ .Το σπιτι ειναι ολο πετροχτιστο με ενα χωρο εναιο(σαλονι-τραπεζαρια) στα 40τμ μετρα αλλα με υψος 4 μετρα και υπαρχει και ενα υπνοδωματιο 10 τμ

Σας ευχαριστω
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #53262 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Απ: Προτάσεις για κασέτα!

haris21 έγραψε: Καλημερα ,εχω ξαναγραψει οτι ενδιαφερομαι να κανω μια μετατροπη ανοιχτου τζακιου σε ενεργεικο με κασετα αεροθερμη .Το το τζακι εχει διαστασεις 60cm βαθος ,64cm ανοιγμα και 60cm υψος.Θα ηθελα αν μπορειτε να μου προτινετε καποιες κασετες δοκιμασμενες απο εσας και που κανουν στις διαστασεις του τζακιου μ .Το σπιτι ειναι ολο πετροχτιστο με ενα χωρο εναιο(σαλονι-τραπεζαρια) στα 40τμ μετρα αλλα με υψος 4 μετρα και υπαρχει και ενα υπνοδωματιο 10 τμ

Σας ευχαριστω


Καμιά βοήθεια εδώ;

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #53342 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Απ: Προτάσεις για κασέτα!
To Invicta 600 turbo για αρχή και ψάχνω να βρω κι άλλα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #54663 από haris21
Απαντήθηκε από haris21 στο θέμα Απ: Προτάσεις για κασέτα!
μετα απο ψαξιμο εχω καταληξει σε 2 της εταιριας EdilKamin την επιπεδη ecostar και αλλη ειναι η lusy ποια εινια η γνωμη σας

Ευχαριστω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.057 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ