Βοήθεια για μετατροπή τζακιού!

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #45570 από alfacinogr
Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα!Αν και έκανα εγγραφή τώρα, σας διαβάζω καιρό! Λοιπόν μένω σε διαμέρισμα στη Νέα Σμύρνη 110τμ, το τζάκι μου βρίσκεται σε σαλοκουζίνα 50τμ και ενδιαφέρομαι για την τοποθέτηση κάποιας κασέτας με βεντιλατερ! Εδώ και 3 βδομάδες που είμαι τη γύρα και ψάχνω στα καταστήματα, έχω μπερδευτεί λίγο!! Το τζάκι είναι γωνιακό, δεν ξέρω αν θα πρέπει να πάρω δίφατσο ή κανονικό? Θέλω να μου προτείνετε κάποιες εσείς γιατί εγώ ποιοτικά δε μπορώ να τις ξεχωρίσω! Αυτές που έχω κοιτάξει είναι οι edilkamin, la nordika και κάποιες Ελληνικές που μου δείξανε! Οι διαστάσεις του τζακιου ειναι Πλάτος 79,5cm x βάθος 53,5cm x Υψος 56 cm
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #45577 από alfacinogr
Παρακαλώ κάποιος Mod να σβήσει τα 2 προηγουμένα που ανέβασα καταλαθος!! Ευχαριστώ!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #45579 από kosmidis80
Done! Καλως ηρθες!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Sp4wN, alfacinogr

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #45889 από alfacinogr
Καμία βοήθεια, please!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #45922 από N1k0s
Απαντήθηκε από N1k0s στο θέμα Απ: Βοηθεια για μετατροπή τζακιού!
Θα χρειαστεί να διαβάσεις το θέμα ενεργειακά τζάκια , με χαρτί και μολύβι θα σου λυθούν αρκετές απορίες και θα μείνουν οι πιο κρίσιμες , είναι κρίμα να επαναλαμβανόμαστε ... Έχουν αναρτηθεί τόσα σκίτσα , επεξηγήσεις και πολλά άλλα ... Με λίγα λόγια όμως
1)το δίφατσο ή το κανονικό έχει να κάνει με αυτό που έχεις ήδη , έχεις κανονικό ; η απάντηση είναι κανονικό ...
2)Για την ποιότητα , έχουν παρουσιαστεί αρκετά μοντέλα , τόσο ξένα όσο και ελληνικά ...

Ομως κανένα από αυτά δεν θα αποδόσει αν δεν πληρεί το τζάκι σου τις σχετικές προδιαγραφές
Αμα χρειαστεί να το γκρεμίσεις θα το έκανες ; αυτό είναι το ερώτημα ...

To pellet με έσωσε
τα τριπλά τζάμια θα με σώσουν ;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #45971 από alfacinogr
Σε ευχαριστώ για την απάντηση σου, έχω διαβάσει αρκετά άλλα τα καταλαβαίνω και άλλα όχι.Το τζάκι μου είναι δίφατσο αλλά δεν βλέπω πολλές επιλογές, βασικά μόνο μία. Όταν λες προδιαγραφές? Αέρας από έξω έρχεται! Από τη δική μου τη πλευρά έχω καταλήξει (χωρίς να έχω κάποιες γνώσεις ιδιαίτερες, ότι διαβάζω στις επίσημες σελίδες κατασκευαστή) στα εξής: edilcamin riga 49 διφατση, La Nordica Inserto 80 Crystal Ventilato, και invicta Insert 800 Total Vision Turbo. Εσείς με τη πείρα σας πια θεωρείτε καλύτερη ποιοτικά αλλά και να μπορεί να μου ζεστάνει το σπίτι αρκετά? Σας βάζω και φώτο από το τζάκι

Συνημμένα:
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by alfacinogr.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.082 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ