Βοήθεια για επιλογή υδραυλικού τζακιού

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #45525 από pilot
Γειά σας.
Διαβάζω αρκετές αρκετές μέρες τις διάφορες απόψεις, καθότι υποψήφιος αγοραστής ενεργειακού τζακιού, και θα ήθελα την συνδρομή όποιου μπορεί.Δελεάζομαι με την ιδέα του Invicta Selenic 700 Foyer, αλλά επειδή το σπίτι μου είναι μονοκατοικία 135 τμ σε ένα επίπεδο (απόσταση υπνοδωματίων από υπάρχον κτιστό τζάκι)κοιτάζω και τη λύση για τζάκι καλοριφέρ. Από την έρευνα μου κλίνω στα εξής που με καλύπτουν σε θερμίδες,αλλά και δεν καίνε και πολλά ξύλα:
-AQUAFLAM 25 της HSFlamingo(Τσέχικο)
-VΙΒROΚ ETC 26000

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #46283 από pilot

pilot έγραψε: Γειά σας.
Διαβάζω αρκετές αρκετές μέρες τις διάφορες απόψεις, καθότι υποψήφιος αγοραστής ενεργειακού τζακιού, και θα ήθελα την συνδρομή όποιου μπορεί.Δελεάζομαι με την ιδέα του Invicta Selenic 700 Foyer, αλλά επειδή το σπίτι μου είναι μονοκατοικία 135 τμ σε ένα επίπεδο (απόσταση υπνοδωματίων από υπάρχον κτιστό τζάκι)κοιτάζω και τη λύση για τζάκι καλοριφέρ. Από την έρευνα μου κλίνω στα εξής που με καλύπτουν σε θερμίδες,αλλά και δεν καίνε και πολλά ξύλα:
-AQUAFLAM 25 της HSFlamingo(Τσέχικο)
-VΙΒROΚ ETC 26000

Μήπως ο Asteris έχει κάποια γνώμη γι'αυτά;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #46292 από Asteris
Μπα. Δεν τα ξέρω, οπότε δεν σε παίρνω στον λαιμό μου. Και δεν συμπαθώ τα υδραυλικά τζάκια, η θέση του λέβητα είναι στο λεβητοστάσιο. Άσε που κοστίζουν όσο ένας ξυλολέβητας και ένα αερόθερμο τζάκι μαζί, οπότε...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": χρηστος8

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.056 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ