Moretti Μor73075 ή LaNordica Monoblocco Ironker 750 Piano;

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #45464 από Ferezz
παιδια πειτε μου ποιο τζακι να παρω? Moretti mor73075 ή La Nordica Monoblocco Ironker 750 Piano? (Ιδια Λεφτα)Οποιοαδηποτε γνωμη σεβαστη και θα με βοηθησει πολυ στην αγορα του. Ειναι για σπιτι 100τμ στο Ηρακλειο Κρητης κανουργιο.θα μπει και ενα αεραγωγοσ με μια περσιδα στο χωλ περιπου 6 μετρα απο το τζακι.
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #45564 από Ferezz
Απαντήθηκε από Ferezz στο θέμα Moretti Μor73075 ή LaNordica Monoblocco Ironker 750 Piano;
Asteris αν το δεις σε παρακαλω πες μου την γνωμη σου.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #45575 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Moretti Μor73075 ή LaNordica Monoblocco Ironker 750 Piano;
Ηράκλειο και φρέσκο σπίτι. Ούτε 6kW απώλειες δεν θα έχεις, τι να το κάνεις το μονομπλόκο? Ένα απλό foyer με 1500€ τοποθετημένο βάλε, και με τα λεφτά που γλύτωσες, βάλε μεγαλύτερο πάχος πολυστερίνη στην τοιχοποιία. Ούτε αγωγούς, ούτε τίποτα.

Από τα δύο που αναφέρεις, το μικρότερο σε ισχύ, το Nordica.
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by Asteris.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #45682 από Ferezz
Απαντήθηκε από Ferezz στο θέμα Moretti Μor73075 ή LaNordica Monoblocco Ironker 750 Piano;
Ευχαριστω πολυ Asteris για την συμβουλη, πεσ μου μονο το Foyer τι ειναι? Η κασετα μονο του τζακιου? Δηλ εσυ λεσ να μη βαλω βεντιλατερ.Υποψην οτι δεν εχω βαλει καλοριφερ ακομα.Θα ειναι η μονη θερμανση που εχω το τζακι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #45792 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Moretti Μor73075 ή LaNordica Monoblocco Ironker 750 Piano;
Η εστία που την ντύνεις γύρω-γύρω με μονωμένη γυψοσανίδα και την αφήνεις να ζεσταίνει με φυσική ροή από τις περσίδες. Ζεσταίνει 130τμ στην βόρεια Ελλάδα, δεν βλέπω που θα ζοριστεί με τα 100τμ του Ηρακλείου.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.058 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ