Τζάκι Nordpeis

Περισσότερα
10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #107906 από aggelost
Απαντήθηκε από aggelost στο θέμα Τζάκι Nordpeis
Απο οσα ειδα μου αρεσαν montegrapa mega fire -nordika-clam-dorve-druner ακριβο ομως και το το ελληνικο της niber παρα πολυ καλο παταει πολλα ξενα μαλον αυτο εγω θα βαλω παθαμε πλακα στην infacoma οτι βαλεις καλω ειναι να το δεις αναμενω .Υπαρχουν και αλλες εταιριες πχ kratki γουστα ειναι αυτα εγω ηθελα με εξαφανιζομενη πορτα τι σου αρεση και ρωτα γνωστους που εχουν βαλει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #107923 από nikkal
Απαντήθηκε από nikkal στο θέμα Τζάκι Nordpeis
Κοίταξε και τα kratki.
Εχουν πάρα πολλά μοντέλα, η κατανάλωση που δίνουν είναι καλή και η τιμή αγοράς τους ανταγωνιστική.
Το θέμα με το υδραυλικό τζάκι, θα πρέπει να καις ξύλα με χαμηλό ποσοστό υγρασίας για να αποφύγεις τις υγροποιήσεις, αλλά πιστεύω ότι προσφέρει πιο ομοιόμορφη θέρμανση (μέσω των σωμάτων του καλοριφέρ σου).

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #107925 από sootos
Απαντήθηκε από sootos στο θέμα Τζάκι Nordpeis
ειδα σε καταστημα που πουλαει πλακακια ενα υδραυλικο veskovi που το δινει λεει σε καλη τιμη για να τους φυγει(3.000) το τζακι ειναι 29kw.το ξερει καποιος?υπαρχει αντιπροσωπος?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #107966 από aggelost
Απαντήθηκε από aggelost στο θέμα Τζάκι Nordpeis
Δεν το ξερω ειναι ιταλικο απο οτι ειδα με 3000 εχεις αρκετες επιλογες.Ενας γνωστος εβαλε υδραβλικο camino desing λιγο προλαβε και το δουλεψε τον χειμωνα κατενθουσιασμενος....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #107988 από sootos
Απαντήθηκε από sootos στο θέμα Τζάκι Nordpeis
φιλε μου camino design εχω σε αυτο που μενω τωρα απλα ειναι αεροθερμο και δεν μπορω να πω οτι ενθουσιασμενος (δεν εχει αεροκουρτινα και καθε χειμωνα μου ραγιζει και απο καποιο μαντεμι παρολα αυτα εχουν καλη εξυπηρετιση στο εργοστασιο)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #108003 από anisos
Απαντήθηκε από anisos στο θέμα Τζάκι Nordpeis
φιλε ποιο μοντελο camino decign εχεις??

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.077 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ