Μετατροπή απλού τζακιού σε ενεργειακό

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #38848 από tentas13
zedd
Σε ευχαριστω για το ψαξιμο και την βοηθεια!Αλλα οπως διαβασεις την απαντηση μου ακριβως απο κατω θα δεις οτι μαλλον εκανα ενα μικρο λαθακι!

Asteris
Μετα απο ενα μετρημα απο δευτερο χερι πιο εμπειρο, να σε ενημερωσω πως το μηκος της προσοψης ειναι 88cm και οσο μπαινεις προς το βαθος της εστιας ειναι που καταληγει στους 55 cm!!κανει δλδ στενεμα η εστια!!
Προφανως μπορω να βρω μια κασετα στα μετρα μου τωρα!η και παλι δεν κερδιζω τιποτα???


Το ξερω οτι ισως καπου κουραζω, απλα προσπαθω να ειμαι οσο πιο σιγουρος ειμαι για την αγορα μου!μην παω και παρω τιποτα το πληρωσω εναμιση μισθο και στο τελος το βαλω στη χρυση ευκαιρια!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #38850 από Asteris
Πιθανόν η Nordica 70 ventilato θα μπορέσει να μπει, στενεύει προς τα πίσω. 59εκ είναι στο βάθος της, αλλά επειδή δεν θα μπει τέρμα μέσα, μάλλον την παίρνει. Πάρε προσφορές και φέρε άνθρωπο να μετρήσει κι αυτός.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #38861 από tentas13
Σε ευχαριστω πολυ Asteris!

Eιδα και αυτην εδω,

justshop.gr/?section=2960&language=el_GR...34=2961&detail1634=1

που εχει και 45 cm βαθος, και ειναι και Edilkamin!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #38867 από BILLRED
Αυτή η δουλειά μου στοίχισε ένα κατοστάρικο,όλα μαζί.tentas13 έγραψε: για σασ ΠΑΡΑΚΑΛΩ καμια φοτο τησ δουλιασ κε τι μοτερ εβαλεσ ΣΚΕΦΤΟΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕ ΣΤΡΑΤΖΑΡΙΣΤΟ 2Χ3 ???ΣΤΙΝ ΣΚΑΡΑ ?? ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ :( e mai Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #38868 από Asteris
Και ειναι 70 πλάτος και δεν μπαίνει με τίποτα, αν δεν σπάσες τούβλα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #38975 από tentas13
Μετα απο ολοημερο ψαξιμο και πηγαινοντας σε πολλους εμπορους, κατεληξα σε εναν με την καλυτερη προσφορα, που τυχαινει να ειναι και διπλα απο τη δουλεια μου!!!

μου δινει ειτε την edilkamin ecostar 13 kw, ειτε την nordica 70 ventilato μαζι με την τοποθετηση στα 1.450euro μεσα ο Φ.Π.Α.!!!
Αν μου ανοιξει περσιδες στη φουσκα ειναι +200euro η εργασια!!!

μπορει να με τρωει κανα 200ευρω παραπανω εν γνωση μου, αλλα αν κατι δεν γινει καλα ξερω που να απευθυνθω!!!

οσο για το τσιμα τσιμα των διαστασεων....μιας και μου τις μετρησανε κιολας οι ανθρωποι γιατι εγω τα ειχα κανει κουλουβαχατα...η ventilato ισως χρειαστει λιγο περισσοτερο φαγωμα το πυροτουβλο απο οτι ειπαν!!!μερες αναμονης 10 για το επομενο κενο!!!

το μονο που μου εχει μεινει, μιας και θελουν ολο το ποσο "κασσερι", να δουμε πως θα το συνεννοηθουμε!!!

μια τελευταια ερωτηση Asteris!!!ποια απο τις δυο????
με ποια μπορω να πετυχω καλυτερο σπασιμο της παγωνιας στο πισω δωματιο???


Σε ευχαριστω εκ των πρωτερων!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.069 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ