Aγορά κασσέτας μετατροπής

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #33752 από spanosko
Aγορά κασσέτας μετατροπής δημιουργήθηκε από spanosko
Καλησπέρα , νέος στο forum μπράβο για την όμορφη δουλειάς σας. Παρακαλώ βοήθειες έχω μεζονέτα 5 και 6 όροφος καινούρια πολυκατοικία 50 τμ και 60 αντίστοιχα με μόνωσης κατασκευαστή. ο 5 ενιαίος χώρος και εσωτερική σκάλα 3 υ/δ και ενα μπάνιο. Εχω δη την invicta 700 turbo. πιστευτέ ότι θα με κάλυψή ? Μήπως να δω χωρίς βεντιλατερ? ένας μάστορας που ρώτησα μου ειπε οτι θα χρειαστω περιπου 250ε σε υλικα για σωλινες και 450 ε για πετροβαμβακα,κεραμοβαμβακα, καπελο,περιδες μεσα εξω , χαρτονια αλουμινοχαρτα + 350 περιπου εγκατασταση. Τι γνωμη εχετε χρειαζονται ολα τα παραπανω?

Πιστευται οτι ειναι καλητερα να το σπασω τελιωσ και να το κανω απο την αρχη . Σας επισυναπτω φοτο
Συνημμένα:
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #33755 από spanosko
Απαντήθηκε από spanosko στο θέμα Aγορά κασσέτας μετατροπής
Περιοχη Αθηνα Φι

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #33769 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Aγορά κασσέτας μετατροπής
Που το έβαλες το θέμα βρε αθεόφοβε, ας το αλλάξει κάποιος γενικός συντονιστής...

Αν έχεις σκοπό να τραβήξεις αεραγωγούς πάνω, δεν κάνει η κασέτα, θες μονομπλόκο ή έστω foyer με εναλλάκτη να δίνει πάνω. Τα μέτρα τα έχει για Αθήνα, άνετα...

Λογικά θες καμινάδα, εξού τα 250€ (αν και μου φαίνονται πολλά για 5ο όροφο, πόση είναι η οικοδομή, δωδεκαώροφη?), ενώ 450 για τα υπόλοιπα είναι απλά κλοπή. Μόνο τα εργατικά είναι λογικά, αλλά μαλλον φαίνεται πάει να σε δαγκάσει στα υλικά. Πάνε πάρτα μόνος σου τα υλικά, ούτε 300€ όλα μαζί δεν θα βγούνε...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #33798 από spanosko
Απαντήθηκε από spanosko στο θέμα Aγορά κασσέτας μετατροπής
ευχαριστω για την αμεση απαντηση . το floyer ειναι χωρις βεντιλατερ? μπορεις να μου προτεινεις καποια απο leroy merlin. Αν παω σε αυτη τη λυση θα πρεπει να εχω ποιο πολλα μερεμετια? θα χρειαστη να σπασω και την επενδυση ? η οικοδομη ειναι 6 οροφη. Ο ενελακτης τι ειναι και ποσο κανει ? απο που το αγοραζω και ποσο?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #33811 από spanosko
Απαντήθηκε από spanosko στο θέμα Aγορά κασσέτας μετατροπής
Επίσης κύριε Αστερη όταν ζεστάνουμε ένα χώρο με αερόθερμα είναι το ίδιο υγειη με τα καλαριφερ? πιστευτεί οτι αξίζει κάποιος να σκεφτώ τη λύση τζάκι - καλοριφερ? Ευχαριστώ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.140 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ