Edilkamin Oceano 23 ή Plazzetti Thermopalex BX 300

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #32958 από domonic
Καλησπέρα παιδιά. Μετά από πολύ διάβασμα σε διάφορα forum και ψάξιμο της αγοράς για τιμές κατέλληξα σε αυτά τα μοντέλα. Tο Oceano 23 (ή το 28 αν κριθεί απαραίτητο) της Edilkamin και το Palazzetti Thermopalex BX300. Έχουν περίπου την ίδια απόδοση στο νερό γύρω στα 18,2-18,4 KW. Ο χώρος μου είναι περίπου 180τ.μ και 580-600 κυβικά, τριετίας και με μόνωση 5cm. Τα χρήματα περίπου τα ίδια. Τη γνώμη σας για τα δύο μοντέλα αν είναι εύκολο και τα γνωρίζει κάποιος.Eυχαριστώ πολύ
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #35028 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Απ: Edilkamin Oceano 23 ή Plazzetti Thermopalex BX 300

domonic έγραψε: Καλησπέρα παιδιά. Μετά από πολύ διάβασμα σε διάφορα forum και ψάξιμο της αγοράς για τιμές κατέλληξα σε αυτά τα μοντέλα. Tο Oceano 23 (ή το 28 αν κριθεί απαραίτητο) της Edilkamin και το Palazzetti Thermopalex BX300. Έχουν περίπου την ίδια απόδοση στο νερό γύρω στα 18,2-18,4 KW. Ο χώρος μου είναι περίπου 180τ.μ και 580-600 κυβικά, τριετίας και με μόνωση 5cm. Τα χρήματα περίπου τα ίδια. Τη γνώμη σας για τα δύο μοντέλα αν είναι εύκολο και τα γνωρίζει κάποιος.Eυχαριστώ πολύ


Εδώ κανείς;

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #35696 από domonic
Απαντήθηκε από domonic στο θέμα Απ: Edilkamin Oceano 23 ή Plazzetti Thermopalex BX 300
Καλημέρα. το κοιτάζω κάθε μέρα γιατί με ενδιαφέρει η άποψη των πιο έμπειρων. Αλλά ίσως δεν έχουν ασχοληθεί ακόμη επειδή το ένα είναι πολύ καινούργιο μοντέλο. Περιμένουμε ίσως κάποιο φίλο που το έβαλε και έχει άποψη.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #35725 από brainwash
Απαντήθηκε από brainwash στο θέμα Απ: Edilkamin Oceano 23 ή Plazzetti Thermopalex BX 300
μου φαίνεται μικρό το 23kw γι αυτό τον χώρο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #35783 από domonic
Απαντήθηκε από domonic στο θέμα Απ: Edilkamin Oceano 23 ή Plazzetti Thermopalex BX 300
Γνώμη σου να δω καλύτερα το Oceano 28KW, που αποδίδει στο νερό 22,8 KW.Κάποιοι μου είπαν ότι θα με καλύψει και το 23άρι με λίγο ζόρι τις πολύ κρύες μέρες κάποιοι άλλοι επιμένουν για το 28άρι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #35786 από brainwash
Απαντήθηκε από brainwash στο θέμα Απ: Edilkamin Oceano 23 ή Plazzetti Thermopalex BX 300
σε ποια περιοχή είναι το σπίτι?
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by brainwash.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.070 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ