Αγορά κασσέτας τζακιού

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #38324 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Αγορά κασσέτας τζακιού

alex5815 έγραψε: Εχω ένα τζακι με διαστασεις μηκος 80 υψος 51,5 ανεβαζω και φωτο
βαθος 62,50 κατω πανω 57 γιατι μαζευει προς τα πανω τα πυροτουβλα με καμιναδα αμυαν του γυρω 23 η 25
Το σπιτι εναι πολύ μεγαλο 226 τ.μ μεζονετα 140 ισογειο και γυρω 80 επανω με εσωτερικη σκαλα ,τι μπορω να βαλω
τουλαχιστον να ζεστανω το κατω,γιατι με αυτό που εχω ξεπλατιζομαι στα ξυλα κοψιμο,κουβαλημα κ.τ.λ και όταν το αναβω νομιζω μου παιρνει και την ζεστη από το καλοριφερ και μου την βγαζει εξω.
Ζεσταινει μονο μια ακτινα 3 με 5 μετρα γυρω γυρω το πολύ.


Αν μιλάμε για κασέτα, θες 15+ kW, οπότε είτε ακριβή JollyMec, είτε οικονομική Invicta/Laudel/Salgueda 800 turbo.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #38333 από alex5815
Απαντήθηκε από alex5815 στο θέμα Αγορά κασσέτας τζακιού
invicta 800 turbo
καλη μου φαινεται και οικονομικη
θα τα καταφερω να την βαλω εκει μεσα με τις διαστασεις που εχω ,θα γκρεμισω σιγουρα γιτι στο υψος δεν με παιρνει

ευχαριστω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #48176 από alekos
Απαντήθηκε από alekos στο θέμα Αγορά κασσέτας τζακιού
ρε παιδια τα φωτα σας σας παρακαλω (αστερι!!!)αγωρασα την ediklamin riga 49 αλλα το προβλημα μου ειναι οτι δεν εχει στο κατω μερος τρυπα ουτε γριλια εισαγωγεις κρυου αερα απο εξω...ειναι κατι λαθος??απο που θα παιρνει αερα??

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #48188 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Αγορά κασσέτας τζακιού
Από το συρταράκι, έχει μιά εισαγωγή αέρα με λεβιεδάκι πάνω από το χερούλι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #48193 από alekos
Απαντήθηκε από alekos στο θέμα Αγορά κασσέτας τζακιού

Asteris έγραψε: Από το συρταράκι, έχει μιά εισαγωγή αέρα με λεβιεδάκι πάνω από το χερούλι.

σε ευχαριστω αστεριδηλαδη δεν παιρνει εξωτερικο αερα μονο μεσα απο το σπιτι??στο κατω μερος εχει ενα πλαισιο μικρο περιπου 15χ10 με κατι βιδες,το ξεβιδωσα και φαινονται τα καλωδια των μοτερ κλπ υπαρχει περιπτωση να παιρνει απο εκει εξωτερικο αερα?αυρι που ειναι δευτερα θα μιλησω με τον πωλητη να μου πει..δεν ειναι λογικο να μην εχει εξωτερικο αερα διοτι αν εχει μονο εσωτερικο θα πρεπει να εχω και παραθυρο ανοιχτο αρα απωλειες..δεν μου φαινετε σωστο ετσι..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #48196 από rivol
Απαντήθηκε από rivol στο θέμα Αγορά κασσέτας τζακιού
Αν έχεις παροχή φρέσκου αέρα κάτω από την εστία, απλά σηκώνεις την εστία 1 με 2 πόντους όπως κάνουμε και στις Invicta και θα είσαι εντάξει.

Αλέξης

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.072 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ