Αγορά κασσέτας τζακιού

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #29087 από alekos
Αγορά κασσέτας τζακιού δημιουργήθηκε από alekos
καλησπέρα ,χρειάζομαι την βοήθεια σας να μου προτείνεται μια κασέτα τζακιού για το γωνιακό τζάκι που έχω με diastaseisplatos96 βάθος 52 ύψος 60 το σπίτι είναι στις κυκλάδες(σίφνος)άρα η θερμοκρασία το πολύ να πέσει στους 2-3 βαθμούς στο πολύ κρύο με μέση θερμοκρασία τα βραδυ του χειμώνα γύρο στους 7-10 vatmous το σπίτι είναι 75 τετργωνικά με έναν ένιο χορό 42 τετραγωνικά και τα 2 υπνοδωμάτια 15 τετραγωνικών το καθένα σχετικά διπλα στο πίσω μέρος του tzakiou.max απόσταση το ένα 2,5 μετρα το άλλο 4 μετρα.πια κασέτα μου προτείνεται χωρίς να χρυσοπληρώσω όνομα τις αν δεν το αξίζει βεβαια αλλα και από την άλλη επειδή μια φορα θα μπει θέλω να είναι σωστή χωρίς κάπνες και με σχετική "οικονιμια" στα ξυλα αλλα καλή απόδοση!θέλω την βοήθεια σας σαν άσχετος που είμαι,και δεν θέλω να πάρο κάτι που θα μου πουλήσει ο μαγαζάτορας και να μην είναι καλο.χρειάζομαι επιπλέον βεντιλατέρ εκτος από αυτό που θα έχει?επίσης η καμινάδα είναι χτιστεί και το τζάκι mantemenio.sas ευχάριστο εκ το προτερων και αναμμένο με αγωνια τις απαντήσεις σας.
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by alekos.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #29093 από ΑΛΕΚΟΣ
Απαντήθηκε από ΑΛΕΚΟΣ στο θέμα Αγορά κασσέτας τζακιού
ρε συνονοματε μας εβγαλες τα ματια :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #29193 από alekos
Απαντήθηκε από alekos στο θέμα Αγορά κασσέτας τζακιού
καλησπέρα ,χρειάζομαι την βοήθεια σας να μου προτείνεται μια κασέτα τζακιού για το γωνιακό τζάκι που έχω με diastaseisplatos96 βάθος 52 ύψος 60 το σπίτι είναι στις κυκλάδες(σίφνος)άρα η θερμοκρασία το πολύ να πέσει στους 2-3 βαθμούς στο πολύ κρύο με μέση θερμοκρασία τα βραδυ του χειμώνα γύρο στους 7-10 vatmous το σπίτι είναι 75 τετργωνικά με έναν ένιο χορό 42 τετραγωνικά και τα 2 υπνοδωμάτια 15 τετραγωνικών το καθένα σχετικά διπλα στο πίσω μέρος του tzakiou.max απόσταση το ένα 2,5 μετρα το άλλο 4 μετρα.πια κασέτα μου προτείνεται χωρίς να χρυσοπληρώσω όνομα τις αν δεν το αξίζει βεβαια αλλα και από την άλλη επειδή μια φορα θα μπει θέλω να είναι σωστή χωρίς κάπνες και με σχετική "οικονιμια" στα ξυλα αλλα καλή απόδοση!θέλω την βοήθεια σας σαν άσχετος που είμαι,και δεν θέλω να πάρο κάτι που θα μου πουλήσει ο μαγαζάτορας και να μην είναι καλο.χρειάζομαι επιπλέον βεντιλατέρ εκτος από αυτό που θα έχει?επίσης η καμινάδα είναι χτιστεί και το τζάκι mantemenio.sas ευχάριστο εκ το προτερων και αναμμένο με αγωνια τις απαντήσεις σας.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #29456 από alekos
Απαντήθηκε από alekos στο θέμα Αγορά κασσέτας τζακιού
παιδια κενεις τιποτα? βοηθηστε σασ παρακαλω!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #29514 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Αγορά κασσέτας τζακιού
Γωνιακές κασέτες έχουν οι Edilkamin, Invicta, Clam caminetti, Palazzetti από όσο μου έρχεται. Ρίξε μιά ματιά σε αυτές...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #29546 από gounoman
Απαντήθηκε από gounoman στο θέμα Αγορά κασσέτας τζακιού
P1020395.JPG
τι κασσετα προτείνεται για αυτοτο τζάκι? διαμέρισμα 106τ,μ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.074 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ