Τζάκι Nordpeis

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11012 από LARRY
Τζάκι Nordpeis δημιουργήθηκε από LARRY
Καλησπερα σας.
Εδω και καιρο ψαχνω να αγορασω τζακι και εχω καταληξει σε καποια απο τα τζακια της εταιρειας NORDPEIS.
Σημαντικο ρολο στην αποφαση μου εχει παρει η γυναικα μου η οποια δεν θελει να γινουν και πολλες ζημιες μεσα στο σπιτι(γυψοσανιδες,τσιμεντα κτλ)διοτι της συγκεκριμενης εταιρειας ερχονται ετοιμα.
Βρισκομαι θεσσαλονικη , το σπιτι ειναι στον τελευταιο οροφο , 93τμ και ειναι ανοιχτο απο παντου.Για την μονωση δεν ξερω και πολλα γιατι ειναι οικοδομη του 2000 και μαλλον κατι εχει.Θελα να σας ρωτησω εαν τα συγκεκριμενα τζακια κανουν οτι υποσχονται ή θα πρεπει να ψαξω για κατι αλλο.Υπαρχει η δυνατοτητα να βαλω και σχεδιο του σπιτιου οπου θα δειχνω που σκεφτομαι να βαλω την εστια.Σαν ευχαριστω.
Last edit: 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11039 από egglezos
Απαντήθηκε από egglezos στο θέμα Τζάκι Nordpeis
δεν ξέρω άν κάνουν ότι υπόσχονται (γιατί όχι βέβαια...) αλλά οι κατά τόπους αντιπρόσωποι τους είναι καλά παιδιά και καλά μαστόρια..γνώρισα κάποιους κατά την Climatherm και μου έκαναν την καλύτερη εντύπωση.

Κάνε λοιπόν μια σωστή μελέτη και επέλεξε την κατάλληλη εστία για το σπίτι σου και προχώρα.

ταπεινή μου γνώμη... :)

It would be possible to describe everything scientifically, but it would make no sense; it would be without meaning, as if you described a Beethoven symphony as a variation of wave pressure. - Albert Einstein

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #82659 από Vasilis Giannopoulos
Απαντήθηκε από Vasilis Giannopoulos στο θέμα Τζάκι Nordpeis
Larry τελικά τι έκανες; έβαλες Nordpeis? σκέφτομαι κι εγώ σοβαρά αυτήν την εταιρία. ποια είναι η γνώμη σου;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #82873 από gkesi
Απαντήθηκε από gkesi στο θέμα Τζάκι Nordpeis
Πάντως πρόκειτε για εξαιρετικές εστίες αν και έμαθα ότι τα μοντέλα Ν27 και Ν30 δεν κατασκευάζονται στην Νορβηγία αλλά στην Ισπανία και είναι λαμαρινένια, ενώ όλα τα υπόλοιπα είναι μαντεμένια. Με φοβίζουν μόνο τα φτωχά KW που αναφέρουν.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #82979 από dmtr
Απαντήθηκε από dmtr στο θέμα Τζάκι Nordpeis
Mη σε φοβίζουν καθόλου. Δίνουν μεγάλη σημασία στη σωστή καύση και τα kW που αναφέρουν είναι για μηδενικούς ρίπους σε πολύ χαλαρή λειτουργία. Αν το γκαζώσεις λίγο σου βγάζει τα διπλάσια για πλάκα :)

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #82992 από gkesi
Απαντήθηκε από gkesi στο θέμα Τζάκι Nordpeis
Αυτό το έχεις διαπιστώσει από προσωπική εμπειρία ή υποθέσεις ? Και εάν είναι όντως έτσι δεν θα έπρεπε να αναφέρουν έστω την max ισχύς των εστιών ? γιατί νομίζω πως τα λίγα kw που αναγράφονται είναι ίσως αποτρεπτικός παράγοντας κατά την επιλογή για πολλούς.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.067 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ