Ενεργειακό τζάκι - Πέλλετ - Λέβητας ξύλου?

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #131268 από vag1234
Πολύ καραμέλα με το ΤΕΕ εχει πέσει και δεν καταλαβαίνω τον λόγο ...

Υπάρχουν σίγουρα καλοί και κακοί μηχανικοί όπως σε όλους τους χώρους .. Υπάρχουν απόφοιτοι του Πολυτεχνείου που διαπρέπουν όπως αντίστοιχα συνάδελφοι τους που τελείωσαν στην κυριολεξία με μέσον η λόγω της κομματικής τους δράσης ..

Τωρα για τον κο Σαββα ας στείλει το πτυχίο του η τον ΑΜ ΤΕΕ στην διαχείριση και θα διαπιστωθεί αν είναι Μηχανικος η όχι !!

Παράλληλα όμως θα πρέπει να μας στείλει αντιςτοιχα τα στοιχεία του και ο κος Νικόλας ..
Αν κατι απο τα παραπάνω εχει γινει ήδη μην τα λάβετε υπ' όψη σας διοτι μερικές ημέρες ήμουν γριπιασμένος και δεν παρακολουθούσα ιδιαίτερα !!

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #131269 από nikolas p
κυριε κοσμιδη, η λογικη λεει οτι το φεησμπουκ εχει και ημ/νιες
δε νομιζω οτι εφτιαχνα πλαστους λογαριασμους πριν χρονια για να ερθω σημερα να σας παραπλανω
και εχω δει οτι ειστε ατομο που χρησιμοποιειτε πολλες φορες την λογικη.

περαν τουτου, απορω αν πραγματι ελεγξατε το ποιος ειμαι καθωτι και εσεις αμφιβαλετε, αν ειμαι πραγματικο προσωπο, αν ο σαββας ειναι πραγματικο προσωπο
εδωσα απο χτες στην διαχειριση τον αριθμο μητρωου μου στο τεε ζητωντας να κανει και ο σαββας που υποθαλπετε, το ιδιο.

δεν απειλησα τον αντμιν, αλλα διεκδικω εξ ονοματος του τεε (του οποιου αν δεν κανω λαθος ειστε και εσεις μελος), την διαφυλλαξη του, απο τον καθε εναν που ισχυριζεται οτι ειναι μελος του.
ερωτω γιατι λοιπον το γιατι επιτρεπουν οι συντονιστες την παραπλανηση των μελων απο τον καθε εναν που ισχυριζεται οτι θελει
ειναι σοβαρο φορουμ αυτο εδω ή οχι?

οι προσωπικες σας εκτιμησεις περι του ατομου μου, της επαγγελματικης μου ιδιοτητος κλπ ελπιζω οτι ειναι προσκαιρες και λανθασμενες εκτιμησεις
σταματω εδω γιατι δεν περιμενα πραγματικα απο μελος του τεε να μην θελει να προφυλασσει τον ιδιο το θεσμο

υγ
και κατι ακομα κυριε κοσμιδη.
ξαναδιαβαστε το μηνυμα μου γιατι ειστε (κακως) προκατειλημμενος εναντιον μου
σε καμικα περιπτωση ΔΕΝ απειλησα τον αντμιν
ισα-ισα που ειπα οτι καποιοι συντονιστες φερονται ανευθυνα αποντος του αντμιν
Last edit: 10 Χρόνια 1 Μήνας πριν by nikolas p.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #131270 από vag1234

Stavrax έγραψε: quiz για δυνατούς λύτες
πόσες ειδικότητες φέρουν τον τίτλο "μηχανικός"?
Google is your friend!


Πολλες !!!

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #131271 από nikolas p

vag1234 έγραψε: Πολύ καραμέλα με το ΤΕΕ εχει πέσει και δεν καταλαβαίνω τον λόγο ...

Υπάρχουν σίγουρα καλοί και κακοί μηχανικοί όπως σε όλους τους χώρους .. Υπάρχουν απόφοιτοι του Πολυτεχνείου που διαπρέπουν όπως αντίστοιχα συνάδελφοι τους που τελείωσαν στην κυριολεξία με μέσον η λόγω της κομματικής τους δράσης ..

Τωρα για τον κο Σαββα ας στείλει το πτυχίο του η τον ΑΜ ΤΕΕ στην διαχείριση και θα διαπιστωθεί αν είναι Μηχανικος η όχι !!

Παράλληλα όμως θα πρέπει να μας στείλει αντιςτοιχα τα στοιχεία του και ο κος Νικόλας ..
Αν κατι απο τα παραπάνω εχει γινει ήδη μην τα λάβετε υπ' όψη σας διοτι μερικές ημέρες ήμουν γριπιασμένος και δεν παρακολουθούσα ιδιαίτερα !!


ηδη τα εχω στειλει απο χτες το βραδυ συναδελφε ζητωντας να κανει και ο σαββας το ιδιο. δες σε παρακαλω την αναφορα απο χτες

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #131272 από χρηστος8
Μπερδευτηκα τωρα ρε παιδια...πρεπει να εχει πτυχιο και αδεια οποιος γραφει σε αυτο το φορουμ;;;

Αν εχει αδεια και εχει ληξει τι γινετε στην συνεχεια;;;

Αν μιλαω με καποιον φιλο χωρις πτυχιο και αδεια για λεβητες...και εχει ο ανθρωπος δικιο αν και χωρις πτυχιο...εγω που εχω αδικο...με πτυχιο και αδεια μηπως ειμαι μαλακας;;;

Αν κινδυνευω να παω φυλακη να με το πειτε να την κανω εγκαιρως :kiss: :kiss: :kiss:

Χαριζω σε ολους αυτο το τραγουδι για να χαλαρωσουμε...





Κύριε Ιησού Χριστέ Υιέ Θεού ελέησον με τον αμαρτωλό
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": STAF, vag1234

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #131274 από nikolas p
οχι βρε χρηστο, προς θεου, αλλοιομονο να επρεπε να εχει καποιος πτυχιο για να πει την αποψη του
και εγω που εχω πτυχιο, ξερω νομιζεις πολλα? εδω μαθαινω πανω στον τομεα της θερμανσης απο ατομα οπως εσυ που γνωριζεις πολλα πανω στο τομεα σου

δεν ειναι αυτο το θεμα μας
το θεμα ειναι το γιατι επιτρεπουν καποιοι διαχειριστες τον υβρισμο και τον εξευτελισμο πραγματικων προσωπων απο ανωνυμα νικνεημ που καταφανως ψευδονται.
οταν λοιπον η κοντρα φτανει στα ακρα, και οι ψευτες διασυρουν πραγματικα ατομα αλλά και θεσμους που υποτιθεται οτι εκπροσωπουν, τοτε καποιος απο την διαχειριση πρεπει να παρει θεση και να προφυλλασει ειτε τα πραγματικα μελη, ειτε τα μελη που παρασυρονται. τι κρυβει ο σαββας και λεει ψεματα οτι ειναι μελος του τεε? δεν σου γεννα υποψιες την στιγμη που δηλωνει ψευτικα στοιχεια?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.092 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ