Ενεργειακό τζάκι - Πέλλετ - Λέβητας ξύλου?

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131211 από Stavrax
:blink: :blush: :silly: :sick:
ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ.
Τι σχέση έχει το φόρουμ με το ποιος είναι μηχανικός και ποιος όχι?
Σε λίγο θα ζητήσετε στοιχεία και για το ποιος σας στραβοκοίταξε!


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131212 από nikolas p
το φορουμ εχεις δικιο δεν εχει σχεση με το ποιος ειναι μηχανικος ή οχι
ομως εχει σχεση με το να προφυλασσει τα μελη του απο την στιγμη που τους δινει την δυνατοτητα να δηλωνουν τα πραγματικα τους στοιχεια
δεν ειδα πουθενα καμια προειδοποιηση οταν γραφτηκα ως μελος οτι μπορει ο καθε αλλος να με υβριζει, να με μειωνει, να με συκοφαντει και το φορουμ να μην εχει σχεση
αν το ηξερα οτι ο καθε ψευτης μπορει να λεει οτι θελει εδω μεσα, δεν θα δηλωνα το ποιος ειμαι

δεν ειναι το θεμα το ποιος ειναι μηχανικος ή οχι
το θεμα ειναι αν το ιδιο το φορουμ ειναι σοβαρο και προστατευει τους θεσμους οπως το τεε και τους μηχανικους του, απο τις συκοφαντιες, τα ψευδη και τις υβρεις.
επειδη το θεμα ειναι σοβαρο θα ηθελα να αναφερθει στον admin καθως και στα μελη της διαχειρισης που ειναι μελη του τεε.
αν το φορουμ εξακολουθει και δινει στεγη σε τετοια μελη που ενω ειναι απροσωπα, συκοφαντουν και λασπολογουν τα μελη που δινουν αληθη στοιχεια, τοτε να μας το πειτε καθαρα να μην δινουμε κανενας τα αληθη του στοιχεια. για να μην γινομαστε βορά στις ορεξεις του καθε ηλιθιου που φτυνει πανω μας αντιποιουμενος τιτλους.
ειναι θεμα αξιοπιστιας και αξιοπρεπειας του φορουμ το να προστατευουνται οι δηλωνοντες αληθη στοιχεια

δεν ζητω το να δηλωνονται τα αληθη στοιχεια. αυτο ειναι θεμα του admin. ζητω ομως να προστατευονται τα μελη του φορουμ που ενω δινουν αληθη στοιχεια, διασυρονται απο τους ανοητους.

και να σου κανω και ενα παραπονο συνεδελφε, μπορει να ημουν νεο μελος, αλλά κανενας απο την διαχειριση δεν τραβηξε λιγο το αυτι του σαββα τοσο καιρο που με συκοφαντουσε
ε λοιπον τωρα σας δειχνω το ποιος ειναι ο ψευτης και περιμενω τουλαχιστον την ορθη αντιμετωπιση απο την διαχειριση.
τουλαχιστον να ξερουμε οτι ο admin εκρινε και αποφασισε ο,τι αποφασισε
αλλιως, ποιος ο λογος να γραφουν εδω και οι μηχανικοι? ας γραφουν τα ανωνυμα παιδαρελια μονο που περνουν τον κουβα με τη λασπη και τον εκτοξευουν κατα πραγματικων προσωπων
Last edit: 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν by nikolas p.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": egglezos

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131214 από Stavrax
Στο φόρουμ η επωνυμία είναι προαιρετική, δεν υποχρεώνεται κανείς να δώσει στοιχεία του, και αμφιβάλλω αν κανείς έχει την διάθεση να κάνει τον Κλουζώ. Το προσβλητικό μήνυμα για το οποιο γραφεις, είναι γενικό και δεν αναφέρεται ρητά σ'εσενα, για να ισχύουν τα όσα ισχυρίζεσαι.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131215 από nikolas p
οχι φιλε μου λανθανεις γιατι δεν ειδες οτι την ιδια τακτικη ακολουθουσε και πριν μερες μεχρι που τον αναγκασα να μιλησει καθαρα. δες πριν λιγες μερες. ολη η διενεξη με τον σαββα σε τουτο το μικρο νημα ειναι. και ηλπιζα οτι η αυθαδεια του ανοητου αυτου θα σταματουσε. αλλωστε ηταν φανερο στα ματια μου οτι δεν ηταν μηχανικος για πολλους λογους, αλλά δεν ηθελα να τον ξεμπροστιασω τοσες μερες. νομιζα οτι "πηρε το μηνυμα" και θα σταματουσε
αντ'αυτου αυτος συνεχιζει ακαθεκτος. δηλαδη αν αυριο γραψω κατι αλλο, θα τον εχω μπροστα μου να μου σπαει τα νευρα και να προσπαθω να ξαναλεω οτι δεν ειμαι κλωνος του σαμαρα ή οποιου αλλου?

σου ειπα. το θεμα ειναι περισσοτερο σοβαρο απο οσο νομιζεις, μην προσπαθεις να μου αλλαξεις σκεψη, απλα αναφερετο στον admin.
καλα να περνας
Last edit: 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν by nikolas p.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131216 από Stavrax
Έχεις δίκιο, το θέμα είναι σοβαρότατο και αξίζει ενδελεχούς διερεύνησης εις βάθος. Αύριο το πρωί στην αναφορά, θα αναφέρω εις τον Στρατάρχη Jnet τις μεχρι τούδε πληροφορίες μου δια να αποφανθεί τις περαιτέρω ενέργειας του.
Μετά τιμής Δνεας ΠΖ σταβραξ..
Καλή σας νύκτα.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131217 από nikolas p
σταυραξ μου δεν σε παρεξηγω
εσυ μπορει να κανεις την πλακα σου, και καλα κανεις, εγω μπορει να τσαντιζομαι απο εναν ανοητο, και κακως κανω, αλλά ο αλλος ζει απο αυτο το χωρο (σαμαρας). και τον συκοφαντει το ανοητο και αυτον και εμενα.
δεν ειναι ολα της πλακας λοιπον. εκτος και αν το φορουμ θελει να το αντιμετωπιζουμε σαν "της πλακας"

εκει "εξω" στο ιντερνετ, το φορουμ τουτο εχει ενα καλο "ονομα"
εδω μεσα γραφουν αξιοι ανθρωποι και ιδιωτες και επαγγελματιες
αν ειναι το φορουμ να γινει της "πλακας", ]τουλαχιστον ασε να το αποφασισει ο admin
για αυτο αλλωστε ειπα οτι το θεμα ειναι σοβαρο (για το φορουμ)
να ξερουμε δηλαδη και οι μηχανικοι το που μπαινουμε και λεμε ο,τι λεμε...

καλη σου νυχτα, πεζικαριος νικολας καληνυχτει! :)
Last edit: 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν by nikolas p.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.088 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ