Οι ''Ελληναράδες'' δεν αλλάζουν τρόπους!!!

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #45328 από kosmidis80
fani σε ποια πολη βρισκεσαι?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #45333 από fani
θεσσαλονικη

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #45340 από kosmidis80
Αν εχεις καταληξει σε αυτον τον λεβητα που λες, μπορουμε να τον παρουμε και σε καλυτερη τιμη. ΑΝ ομως καταληξεις και μονο τοτε! Το εργοστασιο που τους φτιαχνει συνεργαζοταν στο παρελθον με την εταιρια που ειμαι και γνωριζομαστε με το αφεντικο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #45628 από ΣΤΕΛΑΡΑΣ
Για μενα αφου το ζητουμενο ειναι η θερμανση και δη η ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΘΕΡΜΑΝΣΗ αφου οπως παει το πραγμα τα επομενα χρονια θα ειναι πιο δυσκολα και πιο ασχημα σε μεγαλο βαθμο κοιτα καπου σε ξυλολεβητα.
Βρες καπου για ξυλα ξερα οσο μπορεις για τωρα και κανε τα κουμαντα σου για του χρονου το καλοκαιρακι.
Μην το αμελεις.
Μπορει για μερικους κοπριτες τους λεω εγω η εραστες της τεχνολογιας να φαινεται ποταπη σαν λυση ο ΞΥΛΟΛΕΒΗΤΑς λεγοντας σε χαμαλη :woohoo: και κανοντας χαμολικι :woohoo: αλλα ειναι μακραν η πιο οικονομικη ΛΥΣΗ! :)
ΔΕΝ εχουν παρει χαμπαρι αρκετοι εδω του τι προκειται να γινει,δυστυχως.
Υ.Γ Ασε που σε κανει και πιο ΣΥΝΕΠΗ ΚΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟ ο ξυλολεβητας :P

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #45742 από fani
χμμμ φιλε Στελιο δεν εχεις αδικο... αλλα και τα ξυλα καποια στιγμη θα ανεβουν δραματικα οι τιμες τους αν αρχισουν ολοι να καινε ξυλο...δεν ειμαι σε χωριο...σε πολη ειμαι...τα ιδια χρηματα παλι θα μου φευγουν.ασε που ολα τα ξυλα τα βρεχουν και δε παιρνουν φωτια..
ετσι οπως το βλεπω παιδια παω για ξυλοσομπα... δεν εμπιστευομαι το πελλετ....
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by fani.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #45788 από valsam
fani μια χαρα ειναι το πελλετ και πιο ξεκουραστο απο το ξυλο αλλα να ψωνισεις το καλοκαιρι,σε τιμη αν βρεις μεχρι 260-270 ευρω τον τονο για πελλετ din plus αριστο με θερμογονο δυναμη στα 5kw,παραπανω ειναι ασυμφορο σε σχεση με το ξυλο,ελα μου ντε που με τους Ελληναραδες που μπλεξαμε του χρονου θα το εχουν ακατεβατα πανω απο 300 ευρω τον τονο,βλεπεις βαλθηκαν να πλουτισουν ολοι σε 6 μηνες!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.073 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ